Riskl jsem to a vzal si ženu, která je přesný opak těch, s nimiž jsem roky randil: Bylo to správné rozhodnutí

Když náš známý zjistil, že se chce usadit, věděl zároveň i to, že to nebude ani s jednou z žen, s nimiž randil. Vybral si nečekaně, ale po letech ví, že to bylo správné rozhodnutí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Randil s jedním typem žen, ale pak se chtěl usadit ...

Náš známý, říkejme mu Juraj, se nám přiznal, že svou manželku si nevybral právě tak, jako většina z nás. Dokonce ji ani dlouho nehledal a nebyl do ní ani po uši zamilovaný, ačkoliv sympatie tam byly. Byl však znechucen tím, co nacházel u určitého typu žen ve svém okolí, o které nouzi neměl: "Už během vysokoškolských studií jsem založil společnost, která je dnes velmi dobře prosperující. Navíc se nyní dostáváme konečně po letech i na zahraniční trh a z toho mám upřímnou radost. A právě pracovní sféra je důvodem, pro který jsem zůstal vůči ženám i zaujatý. Nikoho nepřekvapí, když řeknu, že se skutečně na mě lepili a stále lepí jen zlatokopky. Přestože se přiznám, zpočátku se mi ta pozornost líbila a mít po boku reprezentativní mladou a sexy ženu, kterou vám závidí všichni, je v určitých situacích k užitku. Ale čím jsem starší, tím víc jsem jaksi přirozeně podlehl pocitu, že se chci usadit," vypráví nám Juraj.

Mohlo by vás zajímat: Moje nejlepší přítelkyně si začala s mým ex: Přestože jsem se tvářila, že jsem nad věcí, tato věc mě trápila

Tak si vybral ženu, kterou byste nečekaly

Avšak Juraj zároveň věděl, že se nechce oženit s jednou z žen, s nimiž randil. Přestože byly krásné, jaksi z nich vycítil, že nejsou typem ani do domácnosti, ani zatím na děti a ostatní věci, které jsou pro muže důležité, aby vytvořily ten opravdový pocit domova, který si pamatují ještě z dětských dob, kdy se o nich starala jejich máma. "Když jsem přemýšlel o tom, koho bych si vzal za manželku, neboť, ano, přiznávám, neřídil jsem se ani tak srdcem, ale spíše zdravým rozumem, jedinou rozumnou volbou, byla moje sekretářka. Zdálo se to bláznivé, protože to byla taková šedá myš, nevýrazná, ale znal jsem ji už léta, byla precizní, spolehlivá, nikdy se mě nesnažila sbalit, navíc byla velmi inteligentní a dokázala mě podržet v každé situaci. Dokonce mi pomohla uzavřít i velmi důležitý byznys. Řekl jsem si, proč ne a přestože zpočátku odmítala, nakonec mi dala šanci a šli jsme na rande. No a od té doby bylo těch rande více až jsem ji nakonec požádal o ruku a ona souhlasila," objasňuje Juraj dál a přitom dodává, že ačkoliv v ní neviděl ženu, která by ho extrémně přitahovala, jisté kouzlo měla a o ostatních dobrých vlastnostech to bylo bez debaty.

Čtěte také: Prožila jsem lásku jako z filmu: Ale tato jediná chyba rozbila naše štěstí, dopouštíte se jí i vy?

S potěšením po letech zjistil, že si opravdu lépe nemohl vybrat

Uběhlo pár let a dnes Juraj přiznává, že nechápe, jak mohl někdy bez své manželky, své přítelkyně a pravé ruky vůbec někdy žít. Mají už jedno společné dítě, které půjde za chvíli do školky a na Jurajovo překvapení, jeho manželka nechce zůstat doma, jakoby to očekával, ale chce pracovat. Nicméně jeho nabídku, aby šla dělat zpět do firmy na mnohem výhodnější a finančně atraktivnější místo než byla sekretářka, odmítla: "Prý by se tak necítila dobře mezi ostatními lidmi ve firmě, bývalými kolegy a podobně. Dokonce, že chtěla vždy dělat i tak něco jiného a rada by to vyzkoušela po svém. Tak se také stalo. Manželka si udělala pedagogické minimum a šla dělat učitelku. Ačkoliv by nemusela pracovat vůbec, jsem rád, že se nakonec rozhodla takto. Přestože chodí do práce, o našeho syna je vždy postaráno, když já nestíhám, nebo jsem na služebce a domácnost šlape jako hodinky. Na moje překvapení se umí však i pěkně vytočit a oponovat mi, za což si ji však velmi vážím, neboť přiznávám, většinou má pravdu. S potěšením zjišťuji, že jsem se před lety rozhodl správně. Ačkoliv v tom nebyla láska jako z filmu, ale mohu směle říci, že si svojí manželky vážím, obdivuji i miluji za to jaká je," dodává náš známý spokojeně na závěr svého příběhu.

Nepřehlédněte: Po 10 letech manželství jsem přišla na to, jak udržet dlouhodobě jiskru ve vztahu : Tato věc nás dodnes naplňuje

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..