Little black dress vhodné na všechny večírky: Takové se hodí k vaší postavě nejvíce, užívejte si jejich křivky

Sezóna oslav a času radosti se nezadržitelně blíží. Je proto na čase, abyste si vybraly ty nejlepší šaty, které budete moci s obměnami nosit roky. Takové jsou právě malé černé, nenahraditelná klasika.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Každá správná žena by měla mít v šatníku alespoň jeden kousek malých černých šatů. Pokud jednou investujete do těch pravých, nebudete váhat obléci si je na jakoukoliv společenskou akci. Hleďte při jejich výběru na své přednosti či nedostatky a takto zvýrazňujte svou přirozenou krásu.

Přečtěte si také: Podzimní tvídová móda: Ciťte se jako dáma a zároveň v teple, toto období patří právě tomuto materiálu

Pro štíhlé ruce

Pokud jsou vaší silnou stránkou právě vaše ruce, vystavujte je rafinovaně. Šaty, které sahají až ke krku a vytvářejí tak malý stojáček jsou právě vhodné na zvelebení této oblasti. Vaše paže budou krásné po celé délce, obdivovaná bude jejich jemnost a štíhlost.

Zamaskujte bříško

Problematickou partii bříška skvěle zabalíte do nánosů krajky a volánů. V šatech jako jsou tyto si budete moci dopřát i tříchodovou večeři, aniž na vás byla byť jen trošku vidět. Šaty s volány a širšími sukněmi mají však i jinou výhodu. Tancování v nich je jednodušší než v úzkých černých šatech, na parketu se vám budou svůdně točit.

Pokud chcete zvětšit prsa

Považujete své ženské zbraně za málo vyvinuté a chcete jim dodat na objemu? Problém vyřeší právě šaty s volánem, ale populární jsou právě i peříčka. Budou tak osvěžující a určitě jedinečné, protože tento trend nemusí postřehnout žádná jiná dáma v místnosti.

Kombinujte materiály

Rozhodně ano a mluvíme i o materiálovému mixu. Koženka, lesk a jemný samet najdou na večerních malých černých své místo. Krokem vedle není zrovna spojení s krajkou v horní části. Opticky vám zúží pas a vy se můžete těšit plánované pozornosti.

Mohlo by vás zajímat: Nejelegantnější pár Hollywoodu: Takové rady mají pro všechny, kteří se mají ve dvojici zúčastnit společenské akce

Pro jasné linie a nohy až do nebe

Pokud chcete ukázat své nohy v celé jejich parádě, vyhněte se komplikovanému střihu svých šatů. Jednoduché linie zajistí, že všechny pohledy budou směřovat k vašim úzkým stehnům a vypracovaným lýtkům. Takové šaty se hodí jako dokonalý transformační prvek. Během dne na ně přehoďte kabát a zamiřte do práce, večer si vezměte třpytivé sandálky a vzhůru tančit.

Foto:
Profimedia, ASOS, Twinset, Stradivarius
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..