Semišové kabáty, které určitě potřebujete: Neváhejte si i vy tuto sezónu zajistit jeden

Materiálová různorodost je během podzimního a zimního období populární. Přeneste ji na kabát za pomoci semiše, nabírá na popularitě a obléká se opravdu pohodlně a stylově. Toto jsou jeho nejlepší provedení.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dlouhá verze

Populární semiš si přeneste na dlouhý kabát. Takto máte možnost ukázat ho v tom nejlepším. Bude se vám nosit jako plášť, kterým můžete doplnit rifle i elegantnější sukni. Ať je vaší silnou stránkou právě jeho nadčasový jednoduchý střih a moderní hnědá barva.

Přečtěte si také: Velké náušnice, díky kterým získáte na podzim styl: Zaujměte na první pohled svou elegancí!

S kožešinou zahřeje

Sice se může provedení semiše zdát jako chladné, kožešina ho doplní jako dokonale pasující partner, který zahřeje a okouzlí. Může být pouze jemně vykukujícím prvkem zpoza límce, když je však podšitý, můžete jej nosit celou zimu, aniž jste byť jen jednou pocítily chlad.

Trendy hnědá

U semiše neexperimentujte s barvami. Dopřejte mu provedení v hnědé až velbloudí barvě. Takto mohou mít jakýkoliv střih, i klasicky, vynikne na nich právě zmiňovaná barva.

Nadčasovost v černé

V ženském šatníku má jednoznačně nezaměnitelné místo motorkářská bundička v kůži. Její novou verzí je právě semiš. Budete v něm jiné než většina, tento materiál vás jednoznačně odliší. Kombinovatelnost je přitom stejná. Jednoduchá a opravdu flexibilní.

Mohlo by vás zajímat: Sametová inspirace: Kombinujte tyto kousky a užijte si teplo tohoto příjemného materiálu

Barevný mix

Spojením těchto dvou barev hnědé a černé vytvoříte nový moderní kontrast, který nemá obdoby. Jsou to silné akcenty a vy v nich budete zářit. Pohrát se dá právě s provedením s kožešinou, která může jemně ladit, ale i barevně vyčnívat.

Materiálová různorodost je během podzimního a zimního období populární. Přeneste ji na kabát za pomoci semiše, nabírá na popularitě a obléká se opravdu pohodlně a stylově. Toto jsou jeho nejlepší provedení.

Foto:
Profimedia, Zara, The Row, H&M Premium
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..