Randila jsem s příjemným mužem a všechno šlo hladce: Během první noci však řekl větu, na kterou nedokážu zapomenout

S Adamem jsem se poznala přes našeho společného kamaráda. Viděla jsem, že po mně pokukuje, ale jak to už v dnešní době bývá, neoslovil mě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nabral odvahu až po měsících

Dělal v jedné kavárně v centru města a já mu chodila dennodenně pod okny a tak mě měl stále na očích. Za několik měsíců mu to nedalo a konečně se mi ozval. Jak jinak, přes zprávu na Facebooku. Řekla jsem si okey, asi se bojí odmítnutí, a proto jde na to tímto způsobem. Připadal mi jako milý a dobrý muž, což mi potvrdil i náš společný známý, takže jsem pozvání přijala. Byl vysoký s hnědýma očima, blond vlasy a stylově se oblékal, takže byl nepřehlédnutelný.

Přečtěte si: Půl roku jsem pokukovala po trenérovi ve fitku, teď tvoříme pár: Kdybych udělala tuto věc, už by mě nechtěl

Po lidské stránce jsme si rozuměli

Jeli jsme tedy na naše první rande. Nebyli jsme si nikde sednout, pouze jsme bloudili uličkami starého města a vychutnávali si chladný večer. Mluvili jsme o všem možném. O úplných banalitách i o vážnějších tématech. Byl to příjemný večer a po dlouhé době jsem si s mužem dobře pokecala. Zanechal na mě dojem, i když jsem měla pocit, že není úplně ve své kůži. Nebyl uvolněný, ale to je na prvním rande pochopitelné, pomyslela jsem si.

Mohlo by vás zajímat: Zrádné blondýnky, které mají zálusk na muže: Skutečně souvisí nevěra s barvou vlasů?

Nemohla jsem se dočkat společné noci

Scházeli jsme se častěji. Zašli jsme na kávu, na vernisáž mladého malíře a naše setkání jsem si užívala. Protože se mi velmi líbil a přitahoval mě, nedokázala jsem se dočkat první společné noci. Doufala jsem, že si budeme rozumět i v této oblasti. V jeden večer jsem ho pozvala ke mně domů na polévku, protože mi pomohl s nákupem a já se mu chtěla odvděčit. Dali jsme si i víno. To mě posílilo a zeptala jsem se, jestli zůstane i přes noc. Neprotestoval. Když jsme si šli lehnout, nic nenasvědčovalo tomu, že by měl Adam nějaký problém. Nechala jsem rozsvícenou malou lampu a začala jsem ho líbat. Ani nevím jak a začali jsme se milovat. Nebo pouze já jeho? Nejsem si jistá, protože po chvilce mě překvapil větou, na kterou nikdy nezapomenu: "Stydím se," řekl Adam během toho, jak byl ve mně. Nerozuměla jsem tomu. Vždyť pokud měl pocit, že na to není ještě připraven, stačilo se diplomaticky vymluvit. Po té větě jsem se cítila divně. Přešla mě chuť na jakýkoliv dotek, lehla jsem si. Nastala trapná chvíle. Když jsem se ho zeptala, proč se stydí, neuměl mi to vysvětlit, jen krčil rameny. Oblékl se a odešel. Dlouho jsem neuměla zpracovat to, co se událo. Měla jsem se smát nebo plakat? Na druhý den se mi ozval, jakoby se nic nestalo. Ptal se, kdy se znovu uvidíme, ale já měla stále před očima jeho tvář s kyselým výrazem. Od té doby jsem se začala diplomaticky vymlouvat na práci a postupně jeho pokusy vymizely. Doteď mi ta situace vrtá hlavou ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..