První manželství s Dianou bylo pro prince Charlese katastrofou, to druhé s Camillou zcela jiné

Všichni dobře víme, jak skončilo manželství prince Charlese a krásné Diany. Všichni také víme, že Charles byl vždy zamilovaný do Camilly, kterou si před lety nakonec vzal za manželku. Tak se zdá, že má na svého manžela velmi pozitivní vliv ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tragický trojúhelník, který stál na počátku

Přestože byla svatba následníka trůnu, prince Charlese, s krásnou, mladou a nezkušenou Dianou velkolepou událostí téměř pro celý svět, samotné manželství už takové velkolepé nebylo. Tento příběh známe všichni. Nezájem prince Charlese o svou manželku, protože byl vždy zamilovaný do Camilly, která byla prý jeho milenkou i během manželství s Dianou. Následně Dianiny problémy vyrovnat se s tímto faktem také s tím, že byla vystavena enormnímu tlaku nejen ze strany královské rodiny, ale i médií.

Rozvod, nečekaná Dianina smrt a následně o několik let později i druhé manželství prince Charlese. Jak jinak, s jeho osudovou ženou, Camillou, která se tak stala vévodkyní z Cornwallu, přestože si byla vědoma své neoblíbenosti v očích veřejnosti.

Mohlo by vás zajímat: Plus size modelka Ashley Graham nemá velikost XS a na své křivky je hrdá: Toto je důvod, pro který cvičí

Camillin pozitivní vliv na Charlese

No, podle nejnovějších zdrojů nejen z okolí královské rodiny, je to právě vévodkyně z Cornwallu, Camilla, která změnila stárnoucího Charlese na lepšího člověka. V životě prince Charlese vždy představovala něco výjimečného, ​​už když byla jejich láska zakázána. No, když už byli oficiálně svoji, měly jsme možnost zaznamenat obrovský a především pozitivní vliv, který Camilla přinesla do života Charlese.

Čtěte také: Looky známých modelek bez podprsenky: V těchto případech je její vynechání absolutně povoleno

Charles je uvolněnější, více se usmívá, otevřenější k lidem, k rodině

Jak informuje magazín Harpersbazaar podle jistého vypracovaného princova profilu, je dnes z Charlese po boku Camilly šťastnější člověk, méně strnulý, více otevřenější směrem k lidem i své vlastní rodině, synem, nemluvě již o roztomilých vnoučatech. Jistý zdroj také pro magazín dodává: "Charles je nyní mnohem uvolněnější, usměvavý, dokonce chatuje, mezi ním a Camillou je velká náklonnost i humor."

Nepopiratelná chemie mezi Charlesem a Camillou

No to ani zdaleka není vše. Fotograf, který byl zodpovědný za svatební fotografie prince Harryho a krásné Meghan Markle, jejichž součástí byly i Charles s Camillou poukazuje i na něco jiného ... na nepopiratelnou chemii mezi nimi dvěma: "V jejich očích byla jiskra ... Cítíte, že jsou v lásce stále mladí."

Nepřehlédněte:Nejkrásnější tipy na dovolenou Roadtrip od modelek: Tyto destinace byste rozhodně měly navštívit

Dnes již není Camilla trnem v oku

Camilla, známá tedy především jako milenka prince Charlese, která se po letech však stala jeho zákonitou, už není až takovým trnem v oku ani královské rodiny, ani veřejnosti. Je třeba uznat, že se ocitla v minulosti také v těžké situaci, kterou nakonec ustála a dá se říci, že i zvítězila. Pokud je její zásluhou, že z prince Charlese je lepší člověk, pak k tomu není co víc dodat, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..