Největší facku od života jsem dostala hned po porodu: Můj manžel se na malého ani nepodíval a oznámil mi, že je konec

Naďa se od svého manžela dočkala nepěkného chování v tak intimní chvíli, těsně po porodu. Nejenže se odmítl na svého syna i jen podívat, ale oznámil jí, že je mezi nimi konec.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Otěhotněla po krátké známosti

Naše čtenářka Naďa si myslela, že s jejím manželstvím je vše v nejlepším pořádku. Do kruté reality však procitla hned po porodu, kdy s ní vlastní manžel neměl slitování. Oznámil jí něco, co se obvykle nestává, když jde tatínek navštívit své prvorozené dítě. Ale všechno pěkně po pořádku ... "S Braněm jsem otěhotněla již po velmi krátké známosti. Nicméně nebyli jsme natolik mladí, ani natolik nezodpovědní, abychom to nezvládli. Dokonce já byla ta, která měla troška více strachu a respektu před tímto stavem než on. Zvládal to klidně, ale s odstupem času vím, že to nebyl statický klid, ale jakási apatie či lhostejnost z jeho strany," vysvětluje na úvod svého příběhu Naďa.

Mohlo by vás zajímat: Těchto 5 věcí muži na ženách milují: Bod číslo 4 vás jistě mile překvapí

První náznaky, že je něco v nepořádku

Možná první náznak toho, že něco není v pořádku, začala pociťovat již na začátku těhotenství, kdy byla ve čtvrtém měsíci a Braňo s ní odmítal spát: "Přestože jsem se několikrát pokoušela ho i svést, nakonec jsem to nechala tak s odůvodněním, které uspokojovalo mou mysl. A sice, že to dělá z nějaké ohleduplnosti k mému stavu, aby neublížil miminku. Postupem času jsem se tak vrhla na přípravy kolem příchodu dítěte, že jsem ani nepozorovala, že spolu prakticky ani nemluvíme," pokračuje ve vyprávění dál.

Čtěte také: Jak se chová zamilovaný muž ve znamení sebevědomého Lva? Takového partnera by chtěla každá žena

Šok na prahu nemocničního pokoje

Přesto si Naďa myslí, že si rozhodně nezasloužila ten šok, který ji čekal poté, co porodila. Braňo se objevil ve dveřích jejího nemocničního pokoje a nejdříve nechtěl ani vstoupit dovnitř: "Nejdřív byl jen tichý a bez pohybu tam stál, pak jsem ho vyzvala, aby se šel podívat na malého, ale odmítl. Nakonec ze sebe vydal jen to, že toto celé je jeden velký omyl a on už nemůže takto dál. Pak zazněla ty osudná slova, které by si nepřála slyšet žádná žena těsně po tom, co muži, o kterém si myslela, že ji miluje, porodila dítě ... Chci se s tebou rozvést ... a více o tom ani nediskutoval. Období, které mělo být pro nás jako rodinu šťastné, se obrátilo a já prožívala peklo na zemi. Jedinou útěchou mi bylo dítě a rodiče, kteří mě drželi nad vodou, a ke kterým jsem putovala i s malým hned z nemocnice," prozrazuje Naďa.

Nepřehlédněte: Skryté vlastnosti, které by měla mít každá žena: Nejenže to pomůže vám, ale budete působit mnohem atraktivnější

Stalo se nejlépe jak mohlo

Uběhlo pár měsíců a Naďa dostala poštou rozvodové papíry. Když však uviděla, co se v nich psalo, že její manžel už čeká další dítě s jinou a s tou se chce nejdříve oženit, nevěřila. "Nicméně zároveň se tehdy ve mně něco zlomilo a já jsem si řekla, že toho chlapa více v životě nechci vidět a rozhodně ho nechci ani v životě našeho dítěte. Naposled jsem ho viděla u soudu a dokonce i tu jeho novou. O rok později jsem se dozvěděla, že jim to spolu nevydrželo a že se rozvádí i s ní. Tehdy jsem pochopila, že jsme obě naletěly na sladké řeči nezodpovědného a nevyzrálého chlapce, ne muže, který se neuměl postarat ani sám o sebe, natož o dvě děti. Takže dnes vím, že ačkoliv to bylo těžké, stalo se to nejlepší, co se mohlo stát. Alespoň na to přišel hned a skončilo to. Teď jsem stále mladá, života schopná a připravená na nový vztah s mužem, který má jasné priority a cíle do budoucna, které zahrnují mě i mého malého syna," dodává na závěr svého příběhu se šťastným koncem Naďa.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..