Dělala jsem letušku a byla jsem šokovaná z chování kolegy pilota: Čerstvý tatínek udělal něco, na co nezapomenu

Jisté období mého života jsem pracovala jako letuška. Práce to byla opravdu kouzelná, avšak někteří lidé se chovali tak, jakoby jim patřil celý svět.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Plánování letů mi dalo čtyři dny s toutéž posádkou. Když jsme přistáli, čekal nás řidič, který nás odvedl do dalšího města, kde jsme přespali a druhý den jsme letěli znovu. Parta jsme byli dobrá, během cestování jsme se zkamarádili, povídali o životě, chodili jsme si sednout spolu na večeře a vše bylo v pořádku, dokud nebyla tma a my jsme se nedostali na hotel.

Přečtěte si: Jak se chová zamilovaný muž ve znamení sebevědomého Lva? Takového partnera by chtěla každá žena

Kapitán nechtěl odejít z mého pokoje

V jeden večer jsme byli všichni u mě na pokoji. Vychutnávali jsme si sklenici červeného vína na dobrou noc. Jelikož bylo mnoho hodin, postupně kolegové odcházeli do svých pokojů. V mé zůstal kapitán a jedna letuška, která se už také chystala pryč. Kapitán se mě bez jakéhokoliv studu zeptal, jestli tu může se mnou zůstat o samotě, když půjde pryč i Marika. Respektive se mě na to ani nezeptal, spíše mi to oznámil. Abyste byli v obraze, byl mezi námi 30 letý rozdíl, on měl doma ženu a děti a ani se nesnažil zakrýt touhu po mně. Mariku jsem hypnotizovala očima, aby neodešla a nenechala mě v tom samotnou. Naštěstí se dovtípila a pomohla mi dostat ho pryč z pokoje.

Kopilot vypadal jako vzorný tatínek

Na druhý den jsme měli další let. Všechno šlo hladce, na palubě panovala dobrá atmosféra. Přistáli jsme na letišti, které bylo blízko domova našeho druhého pilota Martina. Na parkovišti, kde náš čekal šofér byla i jeho manželka s malou dcerkou a miminkem. Přišla jen kvůli tomu, aby ho ona a děti viděly alespoň na 10 minut, pak jsme museli jít dál. Pěkně se přivítali, objali se a věnovali si polibky. Potěšilo mě to, protože vidět šťastnou mladou a kompletní rodinku je v dnešní době vzácnost.

Přečtěte si: Vzal jsem si ženu se dvěma malými dětmi, kterou jsem miloval i obdivoval: Ona však měla celkem promyšlený plán

I zubní pasta může nadělat problémy

Dorazili jsme do hotelu, avšak do města na večeři jsme šli tři. Kapitán chtěl spát, další letušky se měly setkat s kamarádkami, a tak jsme šli na večeři pouze v trojici: já, Martin a ještě jedna letuška, se kterou jsem si až tak nerozuměla. Byl hezký letní večer, takže jsme byli ve městě o něco déle, než jsme plánovali. Už bylo pozdě, tak jsme šli na hotel spát. Když jsem si však chtěla umýt zuby, zjistila jsem, že jsem si zapomněla pastu na předešlém pokoji. Napsala jsem tedy Martinovi, jehož jsem měla jako jediného i na Facebooku: "Ahoj, prosím tě zapomněla jsem si pastu, můžeš mi dát kousek?" Neodepisuje. Po chvíli mi kdosi klepal na dveře. Otevřela jsem. Byl to Martin.

Dobrák a kamarád pouze naoko

Chytil mě za ramena, vtlačil se dovnitř do pokoje, dveře se automaticky zabouchly. Snažil se mě začít líbat a v tom se  mi podařilo vyprostit zpod jeho rukou. "Co to děláš? Si normální ?!" křičela jsem na něj. "Vždyť si chtěla, abych přišel," tvářil se překvapeně. "Prosím? Já jsem chtěla pastu na zuby!," nechápavě jsem na něj hleděla. Naštěstí se dále nepokoušel o nic víc. Začala jsem na něj křičet, že co si to dovoluje, ať si nemyslí o sobě, že když je pilot, může si dovolit všechno, co se mu zachce. Jinak mezi námi, byl to zcela nepřitažlivý chlap, o 15 let starší, zavalité postavy, takže o nějakých signálech z mé strany se nemusíme ani bavit. "Vždyť máš manželku a malé děti, co to tu děláš?" Poučovala jsem ho a nakládala mu za jeho výstup. Když jsem si to později promítala v hlavě, to jeho sebevědomí a jistotu s jakou přišel, vyšlo mi z toho jediné. Na některou letušku to musel zkoušet již dříve a dopadlo to úspěšně. Takže ano, všechny ty předsudky o neodolatelných letuškách a nevěrných pilotech mají většinou reálný základ.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..