Temná stránka přátelství: Nejlepší kamarádka mě zradila tak jako nikdo v životě, odpustila jsem jí jen kvůli tomuto

Nejlepší kamarádka je pro mnohé z nás jedním z nejbližších lidí v životě. Co se však stane, pokud vás člověk, kterému bezmezně důvěřujete zradí na plné čáře?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Gábina a Eva byly přítelkyněmi od plenek. A to doslova. Chodily spolu do školky, na základní, střední, ale i vysokou školu. Byly tu jedna pro druhou vždy a za každých okolností. Se vším se jedna druhé svěřovaly. Věděly o sobě i ty nejintimnější věci. To však byl v jistém momentě právě kámen úrazu. Nejhorší totiž je, pokud vás člověk, kterému bezmezně důvěřujete zradí na plné čáře.

Přečtěte si: Manželka mi dala před svatbou jeden návrh: Přestože mi nebyl po chuti, nakonec to bylo pro náš vztah prospěšné

Večer, který změnil vše

Stalo se to jen měsíc před Vánocemi. Gábina byla na služební cestě spolu s Eviným manželem Andrejem. Oba totiž pracovali ve stejné firmě a často spolu cestovali. Bylo to docela příjemné, protože Eva měla tímto způsobem Andreje vždy tak trochu pod kontrolou. Alespoň si to myslela. "V jeden večer, když jsme přiletěli na služební cestu do Říma, jeli jsme si po večeři s obchodními partnery ještě sednout do baru. Byl to velmi náročný den, takže šampaňské teklo proudem." Pokud si myslíte, že spolu Gábina a Andrej skončili v posteli, mýlíte se. To by možná Evu v konečném efektu bolelo méně než to, co se skutečně stalo. "Víte jak se to říká, ve víně je prý pravda. A ono na tom asi něco bude. Jen právě pod vlivem bublinek, jsem Andreji vyzradila Evino největší tajemství. Těsně před narozením jejich prvního syna totiž strávila noc se svým ex. Bylo to velmi nečekané a každý den si to vyčítala. Neuměla si to odpustit. Nic to pro ni  neznamenalo, ale čas se vrátit nedal. Jediný člověk, který o tom věděl, jsem byla já. Tedy až do daného momentu."

Mohlo by vás zajímat: Půl roku jsem pokukovala po trenérovi ve fitku, teď tvoříme pár: Kdybych udělala tuto věc, už by mě nechtěl

Daň za selhání byla opravdu krutá

Přestože si Gábina z toho večera mnoho nepamatovala, Andrej si věru vzpomněl na všechno, co mu vyprávěla. A okamžitě po příchodu domů svou ženu s danými fakty konfrontoval. Eva byla v šoku. Nedokázala pochopit, proč to její nejlepší kamarádka udělala. Psychicky ji to úplně položilo. "Připadala jsem si jako ve špatném snu. Jasně, udělala jsem před lety chybu. No měla jsem pocit, že daň za mé selhání je příliš krutá. Ve vteřině jsem totiž ztratila důvěru dvou nejbližších lidí. Manžela i přítelkyni." Andrej to opravdu neustál a od Gábiny odešel. Jejich rozvod byl relativně rychlý. "Tehdy jsem si uvědomila, že nechci kromě něj přijít navždy i o Evu. Věděla jsem, že střízlivá by to nikdy neřekla. Proto jsem se rozhodla odpustit jí."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..