Těchto 5 věcí vás naučí nejbolestivější rozchody: Podívejte se, jak z nich dokážete těžit

Přestože rozchod nikdy není příjemný, jedno je jisté. Může mít i svou pozitivní tvář. Odhalte spolu s námi, proč to pro vás může být opravdu přínosem. I když se to na začátku vůbec tak nezdá.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Samozřejmě, všechny to víme. Rozchod vždy bolí. Alespoň jednu stranu minimálně. Člověk má pocit, že se mu zhroutil svět, ztratil ideální představy o životě, lásce a máme pocit, že jediné, co nám pomůže je sebelítost a pláč. A i když tato fáze je nevyhnutelná, po ní následuje další. Taková, která nás posouvá o metu dál. Základem je nadechnout se uvědomit si, co všechno nám predešlý vztah dal a co vzal.

Přečtěte si: Žárlíte na cizí ženy? Jednou z nejčastějších příčin je, že jste ve svém životě začaly ignorovat toto

5 věcí, které vás naučí nejbolestivější rozchody

1. Všechno se dá zvládnout

Ačkoli to tak na začátku nevypadá a máte pocit, že už nic nebude jako dříve, věřte, že bude. Chce to jen a jen čas. A není to jen obyčejné klišé, ale fakt. Pokud k této veličině přidáte dostatečný odstup, máte vyhráno.

2. Začnete si vážit sama sebe

Nikdo a ani nic by nemělo být u vás na prvním místě, kromě sebe samé. I když se to na poprvé může zdát velmi sobecké, opak je pravdou. Zde platí rovnice - akce, vyvolává reakci. Takže pokud jste vy šťastná a vážíte si sama sebe, jedině tehdy dokážete udělat šťastné i vaše okolí.

Přečtěte si: Manželka mi dala před svatbou jeden návrh: Přestože mi nebyl po chuti, nakonec to bylo pro náš vztah prospěšné

3. Budete vědět, co už rozhodně nechcete

Říci co chceme a po čem toužíme, je mnohem jednodušší, než vyslovit nahlas to, co nechceme. Nicméně i to je velmi důležité. Právě tuto podstatnou věc vás bolestivý rozchod naučí. Už si budete umět "dupnout".

4. Samostatnost

Rozchod vás naučí postavit se na vlastní nohy. Najednou zjistíte, že tu žárovku v obýváku dokážete vyměnit i sama, dokonce i natankovat zvládnete a stejně nepotřebujete nikoho aby vám pomáhal s nákupem. Zjištění, že dokážete všechno, na co si vzpomenete, je velmi příjemné a osvobozující.

5. Vyselektují se vám přátelé

Pokud jste byli s partnerem roky spolu, faktem zůstává, že jste měli množství společných přátel. Po rozchodu při vás zůstanou jen ti skuteční a nejbližší. A buďme k sobě upřímné, taková "očista" nikdy není na škodu, no ne?

Přečtěte si: Lidé se nejčastěji rozvádějí kvůli této jedné chybě: Děláte ji ve vztahu i vy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..