Meghan Markle stráví první Vánoce v paláci: Jaké zásady bude muset dodržovat poprvé jako vévodkyně?

I královská rodina se už s očekáváním těší na nejkrásnější dny v roce. Stráví jej poprvé i s manželkou prince Harryho. Půvabná bývalá herečka, Meghan Markle, však zažije malou změnu. Tato pravidla ji během Vánoc čekají v paláci.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně ze Sussexu byla během svého života zvyklá hlavně na americkou verzi vánočních svátků. Trávila je doma s rodinou, nechyběla samozřejmě pozitivní nálada a chutné tradiční jídlo. Co se pro tuto krásku změní s příchodem do královské rodiny a jaké tradice si bude muset osvojit?

Přečtěte si také: Přísná dieta podle Lady Diany: Co všechno si odpírala tato ikonická žena, aby vypadala hubenější a mladší?

Spojení charity a sportu

Členové královské rodiny si během 24. prosince vychutnávají aktivní den. Princ Harry a William se rozhodli  před pár lety pro vlastní tradici. I s personálem, kteří mají ve svém sídle, hrávají fotbal a sbírají přitom peníze na charitu. Kromě tohoto populárního sportu se někteří členové královské rodiny účastní i na vánočním lovu.

Nejtradičnější obřad celé Británie i během Vánoc

Co vás napadne když se řekne Anglie? No samozřejmě, čaj o páté. Ten si během předvečera 25. prosince užívá i celá královská rodina. Připraveny jsou tradiční britské sladkosti a malé sendviče. Během tohoto obřadu děti dozdobují vánoční stromeček a užívají si pohodu v kruhu nejbližších.

Mohlo by vás zajímat: Hrdá matka šesti dětí Angelina Jolie: Na tuto zásadu nedá při výchově dopustit a učí to své ratolesti odmalička

Dvě mše během velkého svátku

Královská rodina si během Vánoc nenechá ujít ani jejich podstatu spojenou s vírou. O deváté ráno čeká Meghan i všechny přítomné soukromá svatá mše v kapli zámku, ve kterém tráví svátky. V 11 následuje druhý obřad, který není také o nic zkrácen. Jediný rozdíl je v tom, že tento akt je již veřejný a královská rodina má tak možnost dostat se blíže k lidem.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..