Co muži na ženách považují za sexy: Těchto 5 věcí dělá ženy v očích mužů atraktivnějšími

Víte, co muži považují za skutečně sexy? My jsme to zjišťovaly přímo z pravé ruky. U opačného pohlaví

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tentokrát nepůjde jen o sexy křivky a dokanalé tělo. Žena mužských snů je kombinací několika ingrediencí. víte, co nás dělá u opačného pohlaví neuvěřitelně sexy? Nám se to podařilo odhalit!

Přečtěte si: Vztahy po třicítce se drasticky změní: Odborníci mluví o nejlepším období pro lásku

1. Schopnost poslouchat

I když jste to zřejmě nepředpokládaly, toto je něco, co je pro muže nesmírně důležité. Ženy totiž většinou velmi hodně povídají. Proto žena, která dokáže poslouchat, reagovat a pochopit je pro chlapy bohyně. "Pokud dokážete poslouchat, co vám říkáme a vnímáte nás, je to k nezaplacení. Zejména pokud jde o témata, která vás hodně nebaví a v podstatě vás nezajímají. Trpělivost a pochopení, které nám tím dáváte najevo je opravdu velmi podstatná," říká 37 letý zubař Šimon.

2. Štědrost

Muži zbožňují ženy, které by se rozdaly pro okolí. Když vidí, jak vám na všech záleží a co pro ostatní děláte, považují to za velmi atraktivní. "Moje první frajerka byla v tomto dokonalá. O všechny se vždy starala, každému dopřála, na každém jí záleželo. Byla velmi něžná, jemná a laskavá. Pro mě to bylo něco neuvěřitelně přitažlivého," vysvětluje 30 letý šéfkuchař Tomáš.

3. Intelekt

Ano, i na toto si muži potrpí. Nemusíte být chodící encyklopedie, avšak všeobecný přehled byste rozhodně měly mít. Muži inteligentní ženy zbožňují. "Pokud mám po svém boku partnerku, která se ve věcech vyzná, jsem na ni patřičně hrdý. Zejména ve společnosti si vždy řeknu, jak jsem rád, že je přesně taková," vysvětluje 36 letý designér Jakub.

4. Zdravá nezávislost

Samozřejmě přirozenou úlohou muže, je ochraňovat a dobývat. No občas v životě nastanou situace, kdy i muži po našem boku potřebují podržet a musí cítit, že se na nás mohou spolehnout. "Potřebujeme vidět, že ať se stane cokoliv, dokážete se v kritické situaci postarat sama o sebe. Ačkoliv jste si to možná nemyslely, i taková drobnost, zvyšuje váš sexaapeal," říká 33 letý manažer Kamil.

5. Respekt k jeho práci

Není nic horšího, když neustále kritizujete vše, čeho se dotkne, včetně jeho zaměstnání. Muži chtějí být pro nás atraktivní a právě jejich job je něco, co považují za velmi důležité. Proto chtějí, abyste je respektovali a v určitém smyslu k jejich povolání vzhlíželi. "Jasně, že je pro mě důležité, aby moje žena považovala mou práci za  důležitou a chválila mě za to co dělám. Přiznám se, že nahlas jsem to nikdy neřekl, ale vždy jsem měl štěstí na ženy, které to dělaly samy od sebe. A v mých očích vždy právě tímto stouply," říká 35 letý anesteziolog Gabriel.

Přečtěte si: Žárlíte na cizí ženy? Jednou z nejčastějších příčin je, že jste ve svém životě začaly ignorovat toto

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..