Princ William a Harry podědili po svém otci tuto výjimečně dobrou vlastnost: Díky tomu jdou příkladem

Princové William a Harry si vžili jeden zvyk, který podědili po svém otci, princi Charlesovi. Právě ten je naučil brát za samozřejmost něco, co by měl každý rodič učit své děti, a sice, lásku k přírodě a péči o ni.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Princové William a Harry si vžili jeden zvyk, který podědili po svém otci, princi Charlesovi. Právě ten je naučil brát za samozřejmost něco, co by měl každý rodič učit své děti, a sice, lásku k přírodě a péči o ni.

Dokument o princi Charlesovi a vzpomínky syny na něj

Při příležitosti životního jubilea prince Charlese, jeho 70-tých let, které oslavil nedávno a ve velkém stylu jak se na královskou rodinu patří, se natočil i dokument o něm a jeho životě. Jak informuje magazín Harper´s Bazaar, právě ve zmíněném dokumentu se jeho synové, princové William a Harry rozpovídali o svém otci a poodhalili některé prý i trapné okamžiky, které s ním prožili jako děti. A byl na to důvod...

Mohlo by vás zajímat: Brigitte Macron věří v pravou lásku: Nejmladší dceři v tomto dává jasný důkaz, jak si jít za splněním svého snu

Kvůli Charlesova zvyku se princům ve škole i smáli

Kromě nich však samozřejmě diskutovali mezi sebou i o otcově nadšení co se týče čištění planety. Na prince Charlese prozradili, jak je jejich otec ovlivnil v průběhu dětství a dospívání, co se týče ekologie planety. S tím však souvisí i zmíněné trapnější okamžiky. Prý Williamovi a Harrymu se ve škole smáli za to, že čistí znečištěná místa spolu s otcem, že sbírají odpad. Protože princ Charles je prý k tomuto zvyku aktivně vedl a později i inspiroval k vlastním činům a zásluhám v této oblasti.

Čtěte také: Přísná dieta podle Lady Diany: Co všechno si odpírala tato ikonická žena, aby vypadala hubenější a mladší?

Neobvyklé prázdniny princů

Princ Harry si dokonce vzpomíná jak mnohé z prázdnin se svým otcem trávili čištěním míst od odpadu. Takže to byly pro ně prý neobvyklé prázdniny, ale nakonec se z toho stal zvyk a jako princ dodává, pak to už šlo automaticky: "Když jdete na procházku kdekoli a vidíte něco, co tam nepatří, zvednete to."

Otec je doslova naprogramoval k tomuto zvyku

Princ William doplňuje vyprávění svého bratra. Prý se to pak stalo něčím naprosto normálním a mysleli si, že to tak přece dělá každý člověk. Také si vzpomíná, jak chodili s otcem po přírodě s hroty a napichovali na ně všechno, co do ní nepatřilo. Přesně toto mělo však pozitivní vliv na obou princů, syny prince Charlese. Protože jak dodává princ Harry: "Doslova jsem to dělal, protože jsem byl tak naprogramován, protože můj otec to tak dělal. Všichni bychom to měli tak dělat."

Nepřehlédněte: Kardashianky kdysi a dnes: Takto je změnily zákroky a šikovné make-up triky k nepoznání

Skutečně musíme jen souhlasit. Každý rodič by měl mimo jiné vést své dítě k takové činnosti a vybudovat z toho u něj železný zvyk. Protože kdyby to tak dělal každý, zem by dnes rozhodně nebyla v takovém dezolátním stavu, co se odpadu týče, nemyslíte?

Učíte i vy své děti, aby se snažily neznečišťovat naši planetu už od dětství?

Ano
2
Ne
0
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..