Královna Alžběta II. se pyšní touto vánoční tradicí: Je úplně jiná než všechny ostatní a toto se jí na tom nejvíce líbí

Každoročně očekávané vánoční svátky nemohou překvapit královskou rodinu. Její hlava, Alžběta II. se však těší i na svou vlastní tradici. Má ráda spojení se svým národem, a takto mu ukazuje o svátcích svou lásku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Být panovníkem silné země, jakou Anglie bez pochyby je, není určitě snadným úkolem. Sice si královna nejraději užívá dny Vánoc v pohodlí svého zimního sídla, nemůže zapomínat ani na lidi, kteří spoléhají na její spravedlivé vládnutí. Během Vánoc se prezentuje i touto maličkostí, která je sympatická celé Británii, ale oblíbila si ji i královská rodina.

Mohlo by vás zajímat: Královna Alžběta II. pozvala matku Meghan na Vánoce ke nim: Rodina Kate takové pozvání nikdy nedostala

Po večerech následuje právě toto

Královskou rodinu od časného rána během 25. prosince čeká plný program. Tento den ctí jako žádný jiný, nezapomínají ani na lidi, kteří obývají jejich zemi. Po velké večeři, která je plná vánočních specialit, následuje královnina oblíbená tradice a to vánoční řeč, kterou si každý rok připravuje a prezentuje přímo z paláce.

Vzpomínky, které jí nikdo nevezme

Britové si mohou naladit televizi či internet a poslechnout si slova od samotné královny Alžběty II. Její vánoční řeč je vždy plná pozitiv, které rodinu postřehli v předchozím roce, nezapomíná vzpomínat na šťastné chvíle, které ji jako dlouholetou panovnici hřejí u srdce. Toto spojení, které získává se svým lidem, si Alžběta II. během Vánoc váží ještě o něco více.

Přečtěte si také: Bella Hadid je slavným dvojčetem této ženy: Poznáváte její rysy v obličeji bývalé první dámy Francie?

Vyjadřuje vděčnost i pravé poselství Vánoc

Tento rok prožila monarchie ve Velké Británii opravdu plodné období. Dvě královské svatby, narození prince Louise i těhotenství Meghan Markle. Královna se ve své řeči letos určitě bude soustředit právě na tato témata. Alžběta II. je vždy maximálně pozitivní, vzkazuje všem lidem na celé zemi lásku a klid, který přichází právě s těmito svátky.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..