Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

V životě občas nastanou okamžiky, kdy se vám všechno zhroutí jako domeček z karet. Přesně takovou situaci zažila i Natálie. S odstupem času však ví, že se jí nemohlo stát nic lepšího.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Natálie byla za Filipa vdaná 20 let. Ani ve snu by jí však nenapadlo, že více než polovinu tohoto času žila s někým, koho vlastně vůbec neznala. "S Filipem jsme byli spolu od střední. Myslela jsem si, že ho mám "přečteného". Roky jsem si říkala, že mě nic v našem vztahu nemůže překvapit. Nicméně velmi jsem se mýlila," začíná své vyprávění Natálie.

Okamžik pravdy

"Během jedněch Vánoc se stalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo. Pamatuji si ten moment, jakoby to bylo dnes. Právě jsem s mladší dcerou připravovala těsto na perníčky. Najednou někdo zazvonil. Myslela jsem si, že je to Filip. Často si totiž zapomínal klíče. Bylo to pro něj typické. Ve dveřích však stála dívka ve věku naší Adélky. A vypadala téměř jako ona," pokračuje Natálie. "Nejdříve jsem to nechápala. Ale představila se příjmením mého muže. A najednou jsem si začala spojovat souvislosti." Filip měl kdysi "bokovku", o níž však nakonec Natalii řekl. Věděl, že nemá cenu něco takového zatloukat. Avšak Natálie ani netušila, že z výsledkem tohoto jeho "úletu" byla Gábina. Jaksi jí zapomněl zmínit fakt, že se to neobešlo bez následků.

Přečtěte si: Byla to láska, kterou nám každý záviděl: Po roce a půl řekl něco, čeho později hořce litoval

Když se vám život rozsype v sekundě na střepy

"Nejdříve jsem v těch dveřích stála jako přikovaná. Nedokázala jsem reagovat. Nezmohla jsem se na slovo. Teprve když doběhla Adélka a zeptala se, co se děje, pookřála jsem. Pozvala jsem Gábinu dál. Chtěla jen jediné. Poznat svého biologického otce. Toho , který se rozhodl tvářit, že neexistuje. Přestože jí dal své příjmení, jaksi zapomněl, že být otcem je o něčem jiném. A když už se něco takového stane, je třeba za to přijmout odpovědnost." Avšak i po příchodu domů se Filip tvářil, jako kdyby se ho to netýkalo. Tvrdil, že on dítě nikdy nechtěl a je to chyba Gábininy mámy. Prý jí stále říkal, ať to vyřeší jinak než porodem. "Ve chvíli, kdy jsem slyšela svého muže mluvit tato slova nahlas, pochopila jsem, že jsem roky žila s někým, koho vůbec neznám ... Náš vztah skončil ne proto, že měl nemanželskou dceru, ale kvůli postoji, jaký vůči ní zaujal ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..