Červené šaty, které musíte mít: V těchto kouscích se stanete nezapomenutelnou Pretty Woman

Červená je nejen najdelikátnejší barvou sezóny, je také dokonale vhodná na sváteční období. Vánoce bez ní by neexistovaly a vášeň v ní z vás udělá divu na každé párty. Takto v ní všechny ohromíte!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ikonické off shoulder

Doslova nejkrásnější červené šaty měla na sobě Julia Roberts v Pretty Woman. Její ikoničnost se nedá vyjádřit slovy, pojměte ji tedy činy. Šaty s odhalenými rameny budou zajímavé kdykoliv a z vás vyrobí svůdnou krásku, která však vůbec nepřemýšlí prvoplánově.

Mohlo by vás zajímat: Velké náušnice, díky kterým získáte na podzim styl: Zaujměte na první pohled svou elegancí!

Krajka jako vánoční dokonalost

Proč byste si na Vánoce měly obléci právě červeně krajkové šaty? Odpověď je jednoduchá. Právě tyto šaty vám stačí na vykouzlení té pravé vánoční pohody. Na každém večírku budete mít navrch, svou půvabnou aktuálnost nezapřete.

Tmavší odlesky jsou také hot

Pokud nejste ženou na klasiku, vyzkoušejte červenou v jemné obměně. Tajemně působí právě bordó, ve spojení s jemným materiálem vytvoří přitažlivý look plný svůdnosti.

Lesk a záře na vaší postavě

Během sezóny večírků si můžete dopřát i odklon od klasických tlumených materiálů. Na světlo světa se prodírá lesk a záře, která se bude odrážet od každého světla.

Přečtěte si také: Stylová v každém věku, inspirujte se slavnými ženami: Toto by vám nemělo v šatníku chybět, když máte 20, 30, 40, 50

Úzká ramínka pro sexy efekt

Vykouzlit nezapomenutelný look můžete snadno a hravě i za pomoci ramínek. Na šatech budou stkvít právě úzké kousky, které působí pouze jako jemné šňůrky. Večírek se tak stane vaším šťastným místem, obdiv vám nebude chybět!

Foto:
Profimedia, ChiChi London, H&M, F&F
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..