Nejvýraznější oční stíny, které sluší i barvě vašich očí: Sezónu vánoc 2018 věnujte třpytkům a lesku

Při párty make-upu je asi nejdůležitější zaměřit se na oči. Těmi nemůžete nic pokazit, právě naopak. Správné stíny je zvětší, dodají hloubku a jas jako nic jiného. Tyto nej trendy kousky si užíváme i my a rozzáří každé oko.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Během sezóny večírků zapomeňte na výrazná ústa. Sice je červená na rtech stále hot, musíte ji ale neustále kontrolovat a dodělávat. Své oči zahalíte do jemného prášku a radost vám budou dělat celý večer. Svůdnost zaručeně najdete, uhrančivý pohled také.

Přečtěte si také: Laky na nehty, které jsou v souladu s módními trendy: Tyto barvy přitáhnou pozornost na vaše ruce

I pod oko

Na tuto část očního make upu zapomínají ženy nejčastěji. Přitom právě kousek očního stínu, který snadno nanesete tenkým štětcem, dokáže udělat s okem ten největší rozdíl. Otevře ho a přirozeně zvětší.

Wau efekt zaručen

Neváhejte a pořiďte si právě stíny v populárním stříbrném odstínu. Lesk je momentálně velmi žádaný, tak ho ukažte na té nejlepší části vaší tváře. Své víčka zabalte do prášku jako ze stříbra a vězte že mate vyhráno.

Podtrhněte dramatičnost

Celé oko vykreslujte jako jeden celek. Míchejte intenzitu jednotlivých stínů a nenechte se odradit ani vydatnějšími barvami. Černá se může zdát odstrašující, avšak právě ona má moc vše kolem dokreslit a zvýraznit.

Smokey eye s nádechem luxusu

Vyhněte se barevné paletě. Své ne řekněte výstřelkům, vsaďte na klasiku umocněnou vašim vytrvalým pohledem. I kouřové líčení se da pojmout stylově, stačí když vytvoříte na oku podélný tvar a nezapomenete ani na linky pod jeho spodní částí.

Mohlo by vás zajímat: Profesionální spreje na zafixování vašeho make-upu: Udrží vaši pleť svěží i vedle nástrahám počasí

Jemné barvy s velkou intenzitou

Při metalickém provedení se umí najednou znovu zrodit hnědá i béžová. Nemusíte si proto kupovat žádné nové vychytávky, stačí když na své oblíbené oční stíny v neutrálních barvách nanesete vrstvu třpytek.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..