Kate Middleton a její Vánoce: Jaké dárky kupuje svým dětem a čím potěší právě nejmladšího prince Louise?

Královská rodina je vyjímečná právě zavedenými tradicemi, které se mohou lišit od těch, na které jsme běžně zvyklí v našich domovech. Kate a William chystají každý rok pro své děti takové překvapení, nemine je ani tento rok.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kate Middleton pochází z rodiny, která si dokázala vážit toho, co dostala. Kate byla odjakživa čestnou a dobrosrdečnou dívkou, tyto vlastnosti se snaží předávat i na své, již tři, děti. Pro princeznu Charlotte a dva prince má proto i letos tuto zásadu na výběr dárků.

Mohlo by vás zajímat: Vévodkyně Meghan Markle září štěstím, ale princ Harry se možná prořekl: Narodí se jim holčička či chlapec?

Musí se umět podělit

Královská rodina dostane každý rok od svých věrných množství dárků. Kate však nechce aby z jejich dětí vyrostly rozmazlenci, proto se o dary musí umět podělit. Některé z věcí, které jsou určeny princezně Charlotte, princi Georgovi i malému Louisovi poputují proto do dětského domova a rozzáří tak očka mnoha jiným malým dětem, které neměly během Vánoc takové štěstí.

Takto si dárky rozbalují

Každý rok si princ či princezna může přát jeden hlavní dárek, po kterém opravdu její či jeho srdce touží. Kate je však při výběru střídmá. Dětem splní nejtajnější přání, nenechává ho však zajít do extrému. Pokud by chtěly její děti něco nevhodného či nepřínosného pro jejich rozvoj, Kate jejich koupi zakáže. Princ George si každý rok přeje autíčko, spolu se sestrou si dárky rozbaluje už 24. prosince po čajovém obřadu, který se v rodině koná o páté. Mezi dárky nemohou chybět ani maličkosti vtipného charakteru, které jsou pro královskou rodinu typické.

Přečtěte si také: Jaké jméno by mohl nést potomek Meghan a Harryho? Tyto královské jména mohou inspirovat dvojici s výběrem

Pro malého to nejkrásnější

Protože princ Louis ještě nevnímá Vánoce tak jako všichni kolem něj, vévodkyně z Cambridge se rozhodla že tento rok pro něj ještě nebudou kupovat žádné dary. Pro malého Louisa bude nejcennější dar čas strávený s rodiči a také láska, kterou dostane od sourozenců během těchto nejkrásnějších svátků v roce.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..