Toto je den, kdy se lidé nejvíce podvádějí: Vychází to na tento den v měsíci

Přestože přicházejí nejkrásnější svátky v roce, které symbolizují lásku a vzájemnou blízkost, se v měsíci prosinci nejvíce podvádí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Důvodem jsou vánoční párty a firemní večírky, které jsou živnou půdou pro pokušitele a nevěrníky. Tehdy se ten sympatický kolega, který po vás pokukuje celý rok, může odvážit a po pár skleničkách už budete mít k sobě blíž a blíž...

Vánoční večírky jsou strašákem

Nejde o domněnky, ale o fakt, který potvrzuje i průzkum seznamky pro zadané Illicit Encounters (bohužel, na světě máme už i seznamky pro zadané lidi): "Ti, kteří podvedou svého partnera, tak nejčastěji udělají v posledním pracovním týdnu před Vánocemi. Vrcholem bývá právě pátek," uvádí mluvčí seznamky. Jelikož tento rok vycházejí Vánoce na pondělí, je logické že v pátek 21. bude každý cestovat domů, proto se firemní večírky už tehdy nekonají. Letos vychází tento nešťastný den na pátek 14. prosince.

Přečtěte si: Na vánočním večírku jsem podlehla svému šéfovi: Když to zjistila jeho žena, udělala něco, co nikdo z nás nečekal

Kdy se nejčastěji kontaktují?

Z dalších průzkumů seznamky pro zadané vyplývá, že lidé, kteří podvádějí nejčastěji, komunikují nejvíce v pondělí ráno mezi 8 - 9 hodinou ráno. Začátek týdne je to z toho důvodu, že během víkendů tráví lidé čas s rodinou a tudíž je větší riziko odhalení aféry. Hned na druhé příčce je pátek mezi 9 - 10 hodinou večer, přesně tehdy, kdy je naplánováno i množství firemních večírků.

Mohlo by vás zajímat: Na vánoční večírek jsem nejdříve ani nechtěla jít: Ani ve snu by mě nenapadlo, že potkám takového muže

Před svátky mají dokonalé alibi

Kupování dárků pro rodinu, známé či kolegy v práci je ideální výmluvou nevěrníků před Vánocemi. Přece nikdo nebude kupovat dárek partnerovi v jeho přítomnosti a ukazovat ho rovněž nemůže, takže jen těžko ho nebo ji může někdo podezřívat. V případě firemní párty jim stačí alibi v podobě věty: "Ten vánoční večírek jsme s kolegy trošku protáhli, po párty jsme ještě skončili v dalším baru," může ve skutečnosti znamenat i "Z vánočního večírku jsem odešel dříve, skončil jsem u kolegyně, kterou jsem přefikl." My jen doufáme, že všechny tyto průzkumy se vážou na Anglii, odkud pochází i tato seznamka a že u nás se nesou vánoční párty spíše v atmosféře teambuildingů a upevňování pracovních vztahů.

Měly jste někdy s kolegou milostný románek?

Ano
1
Ne
3
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..