Vánoční světýlka, které prozáří interiér: prosvětlíte jimi různá místa v bytě, nemusíte se držet pouze stromečku

Světýlka máte možnost vidět teď opravdu všude. Udělají domov útulným a také dostatečně prosvětleným během dlouhých tmavých zimních večerů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Při jejich dekorování však opravdu nezůstávejte pouze u stromečku. Tito malý pomocníci, jejichž dokážete koupit opravdu za minimální náklady, vykouzlí velký efekt v každém pokoji vašeho domova.

Namísto lampy

Světýlka velmi rychle proměníte na jednoduchý svícen či typ osvětlení. Stačí když jeden jejich větší pramen načechráte ve větší nádobě či jiném průhledném skle. Takto vytvoří dokonalý efekt světla, budou však působit uklizeně a sladěny. Prozáří místnost a vy je můžete s lehkostí přesouvat v celém bytě.

Mohlo by vás zajímat: 5 rad, na které byste neměly zapomenout při výběru tmavé barvy do interiéru: Na 3 si dávejte největší pozor

Útulnost jim vlastní

Řetěz světel se perfektně hodí i do oblasti v níž se spí. Ložnice dostane hned čerstvý vánoční nádech, stačí když si pořídíte světlo ve tvaru hvězdy, či si ho rychle vyrobíte i doma. Stačí když kolem tlustšího drátu omotáte světelný řetěz a vytvarujete podle vašich představ.

Přečtěte si také: Známe trendy v bydlení na podzim 2018: Ponořte se do měkkých materiálů a výrazných barev

Pro pohodlí, které si žádáte

Pokud toužíte po klidném večeru a opravdu se nechcete nechat rozptylovat velkými světly, které dokáží narušit celou útulnost, dodejte bytu malou záři v podobě světýlek. Vychutnejte si při nich svůj šálek čaje.

Foto:
Profimedia,Zara Home, Arhaus, Antropologie, DKT Living, NGOC MING NGO, Kika, JYSK, instagram.com/alicelaneinteriors
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..