Oživte své rty těmito barvami: Právě takové odstíny si získaly období Vánoc 2018, podívejte se na jejich lesk

Rtěnku či lesk pohodlně schováte i do té nejmenší kabelky, takže je můžete mít neustále u sebe. Výběr jejich správné barvy a textury dokáže rozzářit vaši pleť a dodat vám lesk v očích, o který si toto období přímo říká.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Malý Ombré efekt

Vyhrát si můžete s různými barvami, které jsou dostupné v praktických paletkách. Tak máte pokryté sváteční rty na všechny dny oslav. Jsou také velmi vhodné k vytváření malého Ombré efektu na vašich rtech. Aplikujte kousek tmavší barvy do vnitřku úst a očekávejte zázračné zvětšení rtů.

Přečtěte si také: Nejbohatší protein v těle, který je klíčem k mládí: Takto zvýšíte jeho příjem ve stravě a zpomalíte stárnutí

Hluboká barva

Pověst úspěšné ženy si uchováte pokud své rty proměníte na ústa dračice. Tmavě červená, která se táhne až do syté bordó vám dodá očekávanou dramatičnost a automaticky přidá bělosti na vašich zubech.

Vášeň v červené

Tradiční vánoční barvou je bezpochyby červená. Můžete si ji pár tahy přenést i na své ústa a určitě neuděláte špatně. Představuje vzpomínky na toto nejkrásnější období v roce, ale i vášeň a dravost - ženské sebevědomí z ní přímo srší.

Lesk v jemném nádechu

Samozřejmě během svátků se nemusíte striktně držet pouze odlesků červené. Její odstíny jsou sice stále populární, tentýž wau efekt vám však zajistí i růžový lesk. Rty, na které je nanesen právě zářivý produkt působí šťavnatě a zdravě.

Jako panenka

Vyhráno máte pokud na rty použijete jemnou růžovou barvu. Dodá vám na něžnosti a dívčím vzhledu, který si během Vánoc s rodinou nesmírně užijete.

Mohlo by vás zajímat: Světové masky na obličej, které pročistí vaši pleť během spánku: Na těchto pět se můžete spolehnout

Foto:
Profimedia, NARS, Dior, Giorgio Armani
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..