Který slavný pár by mohl být kmotry dítěte prince Harryho a Meghan? V úvahu přichází tato dvojice

Známý hollywoodský párek, George a Amal Clooney jsou horkými favority na kmotry prvního dítěte prince Harryho a jeho krásné manželky Meghan, vévodkyně ze Sussexu. Avšak v úvahu přicházejí i jiní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Horký adepti na kmotry královského potomka

Nejvzrušivější událostí první poloviny příštího roku, bude nejen pro královskou rodinu rozhodně příchod prvního dítěte prince Harryho a jeho krásné manželky Meghan. Kromě toho, že lidé či fanoušci tohoto páru již nyní polemizují o tom, jak se jejich dítě bude jmenovat a vůbec jestli to bude kluk nebo holčička, polemizují i o jiném. A sice, kdo se stane kmotry malého prince či princezny?

Mohlo by vás zajímat: Královna Alžběta II. pozvala matku Meghan na Vánoce ke nim: Rodina Kate takové pozvání nikdy nedostala

George a Amal Clooney jsou si téměř jisti touto poctou

Magazín Elle přišel s informací, že horkými favority co se týče této pocty, by měl být hollywoodský párek, George a Amal Clooney, kteří sami vychovávají své dvojčata Ellu a Alexandra. Dokonce zdroj z blízkého okolí známého a oblíbeného páru prozradil, že oba jsou si téměř jisti, že jimi budou právě oni. Co je vede k tomuto přesvědčení?

Čtěte také: Tuto jedinou věc doporučuje Victoria Beckham jíst každý den: Díky tomu má krásnou a zářivou pleť bez akné

Amal a Meghan jsou si blízké už léta

Bratranec George Clooneyho, Ben Breslin se pro zmíněný magazín vyjádřil i na adresu potenciálního kmotra těmito slovy: "Já jsem pro ... George by byl skvělý kmotr, dělal by úžasně cokoliv, je to dobrý chlapík." A o tom, že by George a Amal měli být jasnou volbou Harryho a Meghan, svědčí i fakt, že oba páry jsou si velmi blízké a je mezi nimi skutečné přátelství. To začalo nejdříve mezi Amal a Meghan, když byla ještě herečkou a měli mnoho společných zájmů. Poté, co představila prince Harryho nejen Amal, ale i Georgovi, se stali přátelé i z nich dvou. Amal byla dokonce tou, která pomáhala Meghan usadit se v Londýně loni.

Nepřehlédněte: Trendy interiéry podle slavných žen: Scarlett Johansson má ráda eleganci, Jessica Alba miluje barvy

Nemuseli by být jediní kmotři

Nicméně i přes blízké přátelství a tomu, že by se Clooneyovi stali kmotry jejich dítěte, nemuseli by být jediní. Stačí se podívat na příklad v podobě prince Louise, syna prince Williama a vévodkyně Kate, jen pro srovnání ... Louis má až šest kmotrů. Takže ještě není stále nic jisté a uvidíme, jak se rozhodne princ Harry a Meghan.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..