Nejpohodlnější deky, které tuto sezónu potřebujete: Útulnost a teplo je jejich druhým jménem

Co může být krásnějšího než padající sníh za okny? V takovém případě už stačí pouze teplá deka, uvařený čaj a o zábavu na zimní dny máte postaráno. Správná deka však musí mít hned několik pozitivních vlastností. Toto jsou ty nejlepší, zamilujte se spolu s námi.

Zdroj: Zara Home
Zdroj: Zara Home

Připomínající zvířátko

Návratem do období před naším letopočtem může být právě náznak hnědé barvy a kůže či kožešiny na našich dekách. Přírodní materiály mohou být příliš drahé, zacházení se zvířaty také nemusí být dostatečně ekologické. Hrát prim dokáží i umělé kousky, které ve vás vyvolají radost a návrat k přírodě, která na člověka působí opravdu uklidňujícím dojmem.

Přečtěte si také: 5 rad, na které byste neměly zapomenout při výběru tmavé barvy do interiéru: Na 3 si dávejte největší pozor

Přehoďte přes židli právě toto

Přírodnost lze pojmout také v bílé barvě. Jak vlna ovečky může působit jemná umělá kožešina, která je největším hitem v dekách na židle. Je měkká a také dostatečně hřejivá. Pokud chcete aby se vaši hosté cítili u vás jako doma, neváhejte podobné kousky rozložit i na podlahu. V podobě koberce zahřejí i od nohou.

Doplňte materiály

Charakter materiálů uvnitř vašeho bytu se může skvěle lišit a navzájem doplňovat. Právě materiálové kontrasty dokáží kouzlit s útulností sedačky. Samet zaujme na první pohled, je hladký na dotek. Doplňte ho o deku z jemné vlnky, jejíž tkáně ani nebude vidět. S kombinovatelností to máte pak vyhrané.

Jemnost je její přednost

Výběr látky, která nepíchá a neškrábe by měl být ve vašem zájmu. Do pohodlí deky se může uvelebit pouze pokud je její textura jemná a nadevše příjemná. Pak vás tento kousek bude doslova hladit a prožijete s ním ty nejútulnější chvíle.

Mohlo by vás zajímat: Muži narození v tomto znamení budou vždy tak trochu přelétaví: Víte, od koho netřeba očekávat stabilitu ve vztahu?

Vytvořte si své útulné místo

Právě deky a k nim se hodící polštáře dokáží přeměnit byt na domov. Dodávají charakter každému obydlí, vyhrajte si proto i s jejich barevností. Vrstvěte je dokud vám v nich nebude jako v bavlnce.

Foto:
Zara Home, H&M Home, Westwing, Bonami, Ikea, Maisons du Monde, Kare
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..