Krásný chlap vedle vás neznamená všechno: Pokud nemá tyto vlastnosti, prohrál na plné čáře

V dnešní době je gentlemanů jako šafránu. Slušnost a dobré způsoby se vytrácí, proto když vám muž otevře dveře do taxíku, cítíte se jako princezna.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Existují však mezi námi i jedinci, ze kterých se galantnost nevytratila. Gentlemani dávají svým chováním najevo náklonnost, úctu i lásku k ženám, i když se to na první pohled nemusí zdát. Jak poznáte pravého gentlemana?

Nechává za sebou pořádek

Gentlemanovi nemusíte dokola říkat, aby si po sobě opláchl chlupy po holení z umyvadla. Udělá to, aniž jste ho musely napomínat. Stejné je to i v kuchyni, kde nemá problém umýt si po sobě nádobí a odložit je zpět do skříňky.

Přečtěte si: Co muži na ženách považují za sexy: Těchto 5 věcí dělá ženy v očích mužů atraktivnějšími

Volá vám, jak za starých časů

V dnešní době jsme s blízkými v kontaktu přes zprávy a sociální sítě. Gentleman však nemá problém zavolat vám, popovídat si s vámi živě, aby slyšel váš hlas, náladu či reakci. Hlavně když jste na pár dní od sebe, telefonát nebo videochat přijde vhod. Rovněž i pozvání na první rande uskuteční buď živě nebo přes telefonát, ne prostřednictví zprávy. Je to osobnější a má to větší sílu.

Čte knihy a noviny

Gentlemani mají dobrý projev i slovní zásobu. Na všechno mají názor a vůbec jim nevadí, pokud váš bude rozdílný. Nevnímají to jako problém, ale naopak, jako dobrý námět na debatu.

Chce, abyste se cítily příjemně

Ať už vám vezme nebo podrží kabát, zeptá se vás, jestli je jídlo dobré nebo vám podrží dveře, všechno jsou to signály toho, že jste pro něj důležitá. Chce, abyste se v jeho přítomnosti cítila dobře a bylo vám příjemně.

Přečtěte si: Těchto 5 věcí vás naučí nejbolestivější rozchody: Podívejte se, jak z nich dokážete těžit

Je to vyspělý a samostatný muž

Nemusíte se o něj starat jako o dítě, či zastávat úlohu matky. Je rovnocenným partnerem, který vás doplňuje. To neznamená, že se s vámi neporadí nebo vás nepožádá o radu. Váš názor je pro něj důležitý.

Nehraje žádné vztahové hry

Když potká ženu, která se mu upřímně líbí, nehraje žádné hry. Jeho úmysly jsou čisté, netáhne nikoho za nos a nebrání se vážným vztahům. Nestydí se projevovat své city, náklonnost a lásku k ženě.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..