Princ George a princezna Charlotte mají nejraději tuto vánoční tradici: Vymyslela ji pro ně Kate Middleton

Kate Midletton je ve své podstatě kreativní duší. Kousek tohoto nadšení pro hand made kousky dokázala přetavit i do vánočního období. Inspirujte se vévodkyní i vy a zkuste se svými dětmi tuto jejich tradici.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Princezna Charlotte i princ George se každoročně těší i na přidanou hodnotu Vánoc, kterou pro ně vymyslela jejich máma. Postupně tomuto zvyku naučí i malého Louise, momentálně může u nich při této zábavné aktivitě pouze sladce spinkat.

Mohlo by vás zajímat: Kate Middleton a její Vánoce: Jaké dárky kupuje svým dětem a čím potěší právě nejmladšího prince Louise?

Aktivita pro malé i velké

Děti ve Velké Británii nezapomínají ani na dopis pro Ježíška či Santu. Kate se však podařilo ulehčit tuto aktivitu od podstatnosti a proměnila ji na dokonale strávený čas s dětmi i celou rodinou.

Vyberte si barvičky a nůžky

Kreativitě se meze opravdu nekladou a tak je tomu i při psaní vánočního dopisu s prosbou o dárky. Princezna Charlotte a princ George si vyrábějí své dopisy vlastnoručně a nezapomínají je náležitě vyzdobit. Máma jim sežene barevné papíry, stuhy, nálepky i kousky látky, aby si je uměly nastříhat a nalepíme tak, jak se to jim líbí. Podobným způsobem vyrábějí královské děti i pohlednice, které Kate Middleton rozesílá nejbližší rodině.

Přečtěte si také: Královna Alžběta II. se pyšní touto vánoční tradicí: Je úplně jiná než všechny ostatní a toto se jí na tom nejvíce líbí

Děti milují tuto činnost

Oba malí členové královské rodiny si oblíbily tento čas vánoční kreativity. Princ George nejraději vybarvuje, princezna Charlotte si zase užívá vystřihování barevných papírů a tvoření vánočních tvarů. Kate tak nejen rozvíjí u svých dětí přirozenou kreativitu, formuje jim i jemnou motoriku a dává jim najevo, že právě to, co si vyrobí vlastnoručně je i nejcennější.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..