Roztomilá vánoční tradice v rodině Kardashian-Jenner: Takto tráví vánoční ráno všichni její členové

Rodina Kardashian-Jenner jednoduše svátky miluje a umí si je užít ve velkém stylu. Velmi vážně berou nejen vánoční výzdobu, ale i své vánoční rodinné tradice. Víte, která je tou, bez které se neobejdou ani jedny Vánoce?

Zdroj:Instagram.com/kourtneykardash
Zdroj:Instagram.com/kourtneykardash

Výzdoba pod palcem mámy Kris a co ještě?

O vánoční rodinné tradici, na kterou nedá celá rodina Kardashian-Jenner dopustit se pro internetový portál brit.co rozpovídala Kim Kardashian West. Kromě toho, že prozradila i to, že každoroční vánoční výzdobu včetně vánočního stromku má pod palcem mama Kris, která na to najímá dokonce firmu, prozradila další roztomilé věci o rodině během tohoto období.

Mohlo by vás zajímat: Vévodkyně Meghan Markle září štěstím, ale princ Harry se možná prořekl: Narodí se jim holčička či chlapec?

Nejmladší z rodu Kardashian-Jenner, Kylie, se už stihla na své sociální síti pochlubit i takovýmto vánočním stromkem. Co říkáte, to je ale nádhera ...

Roztomilá rodinná tradice na vánoční ráno

Každý rok se setkává na vánoční ráno celá rodina Kardashian-Jenner v domě nejstarší sestry Kourtney Kardashian a vypadá to takto: "Na vánoční ráno si všichni vezmeme pyžama, když otevíráme dárky v domě Kourtney," prozrazuje Kim. Kvůli této rodinné tradici proto každý rok dostává každý člen rodiny pyžamo jako povinnou součást vánočních dárků.

Čtěte také: Celebrity, které používají Facetune: Takto vypadají před a po vylepšení slavné hvězdy

Součástí tradice je i tato zábavná věc

S otevíráním dárků v pyžamech ve vánoční ráno je spojena ještě jedna typická věc pro rodinu. Každý člen rodiny má vlastní balicí papír, aby se poznalo od koho daný dárek je: "Minulý rok jsme s Kanyem zabalili dárky do matného černého balícího papíru s černou stuhou. Je zábavné dávat dárky s takovým rukopisem," objasňuje Kim součást roztomilé rodinné tradice na závěr.

Nepřehlédněte: Slavný fotbalista Cristiano Ronaldo požádal přítelkyni o ruku: Georgina měla štěstí, takto se dvojice poznala

Foto:
Instagram.com/kourtneykardash, instagram.com/kyliejenner/, instagram.com/khloekardashian/, instagram.com/kimkardashian/
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..