Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

Některé ženy téměř každý zbožňuje. A přitom proto téměř nic nedělají. Může za to jen znamení, ve kterém se narodily. Najdete se mezi nimi i vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mají pevnou vůli a velkou vnitřní sílu. Nevzdávají se ani ve chvílích, kdy to ostatní už vzdali. S odhodláním, navíc sebevědomě a s grácií zvládají všechny životní nástrahy a situace. A okolí je zbožňuje. I vy jste zvědavé, zda do této skupiny žen patříte? Tak čtěte dál.

Přečtěte si: Tento muž mi prozradil, jak si potenciální adeptky na vztah testuje: Myslela jsem, že si dělá legraci

Díky těmto vlastnostem si získají každého

Jsou klidné, laskavé, velmi citlivé, štědré a většinou se vyhýbají hádkám. V životě vyhledávají bezpečí a pocit jistoty. Na tom si zakládají. No a ve chvílích, kdy chtějí něčeho dosáhnout, najdou v sobě obrovskou sílu a energii pustit se do čehokoliv. Řeč je o Rybách a Pannách. Právě tyto dvě znamení totiž muži milují. Tyto ženy jsou pro ně ztělesněním dokonalosti. Právě díky své křehkosti, kterou navenek působí, má většina mužů tendeci ochraňovat je. Jemnost a síla, která z nich vyzařuje zároveň, dostane snad každého. Navíc jsou plné životního elánu, optimismu a mají velmi silné charisma. Jednoznačně patří mezi skutečné miláčky v jakékoliv oblasti.

Mohlo by vás zajímat: Krásný chlap vedle vás neznamená všechno: Pokud nemá tyto vlastnosti, prohrál na plné čáře

Neustále na sobě pracují a postupují

Ryby i Panny chtějí věci neustále opravovat a zlepšovat. Nejednají podle intuice, či vnitřního hlasu, ale vždy se dívají do budoucnosti a přizpůsobují tomu i své jednání. Možná i proto se jim většina věcí, které si v životě umíní i podaří. Vše dotahují do konce. No a v neposlední řadě jsou skvělé posluchačky, dokáží se vcítit do jiných. Za každých okolností chtějí vědět, proč se něco děje tak, jak se děje, zajímá je jak věci fungují. Právě dané otázky je pohánějí vpřed. Tak co, našly jste se?

Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Ano
18
Ne
6
Hlasovalo: 24

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..