Modelka Candice Swanepoel zažije první Vánoce ve čtveřici: Pro ženy v jejich rodině kupuje takové dárky

Světová topmodelka Candice Swanepoel stráví spolu se snoubencem modelem Hermannem Nicolas první Vánoce ve čtveřici. Kráska prozradila, co kupuje na Vánoce pro něžnější pohlaví v jejich rodině.

Zdroj: instagram.com/angelcandices
Zdroj: instagram.com/angelcandices

Rodinka modelky se rozrostla

Tento rok byl pro modelku skutečně kouzelný, ale náročný zároveň. V červnu přibyl k jejímu 20 měsíčnímu synkovi Anacanovi další chlapeček Ariel. Přestože si mnozí fanoušci mysleli, že modelka se opět neukáže na módní show Victoria Secret, opak byl pravdou. Jen pět měsíců po porodu druhého dítěte se ukázala v plné parádě na přehlídkovém mole. Dvojnásobná maminka dokázala, že když se chce, můžete být součástí nejočekávanější přehlídky sezóny, ani ne půl roku po porodu. "Byla jsem skutečně překvapená, jak rychle se tělo dokáže vrátit do normálu. Jsme úžasné bytosti," řekla modelka pro People.

Přečtěte si: Kate Middleton a její Vánoce: Jaké dárky kupuje svým dětem a čím potěší právě nejmladšího prince Louise?

Preferuje nehmotné dárky

Jelikož si sympatická modelka může díky jejímu závratnému honoráři koupit cokoliv, nejvíce si váží nemateriálních věcí a hlavně čas strávený s blízkými: "V životě mám vše, co potřebuji, takže chci jen trávit příjemné chvíle s mojí rodinou," prozradila skromně Candice pro Harper´s Bazaar. S nakupováním dárků před Vánoci nemá kráska starosti: "Pro ženy v naší rodině je snadné nakupovat. Všechny chtějí prostě věci od Victoria Secret, avšak s mým otcem je to trošku obtížnější," dodává Candice.

Inspirujte se: Královna Alžběta II. se pyšní touto vánoční tradicí: Je úplně jiná než všechny ostatní a toto se jí na tom nejvíce líbí

Je zastánkyní kojení na veřejnosti

Candice s sebou bere děti i na focení, aby je mohla kojit i během práce. Rovněž nemá problém, krmit je mezi cizími lidmi. Na sociálních sítích se snaží změnit názory lidí, kteří si myslí, že kojení miminek na veřejnosti je něco nevhodné: "Svět je znecitlivění vůči ukazování prsů či násilí díky televizi. Proč by to mělo být jiné, pokud jde o kojení? Kojení není nic sexuálně, je to přirozené. Ti, kteří mají pocit, že je nesprávné krmit dítě na veřejnosti, ať se vzdělat o tom, jaké výhody přináší kojení matce a dítěti a jaký je jejich přínos pro celkovou společnost," vytřela zrak všem nepřejícím na sociální sítě.

Foto:
instagram.com/angelcandices
Zdroj:
LT

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..