Princezna Diana otevírala dárky před Vánocemi: Víte, co darovala královské rodině během prvních svátků?

Lady Di milovala dárky i Vánoce. Během jejích prvních svátků si v královské rodině udělala menší trapas, když koupila jejím členům nevhodné dárky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jednu věc jste o princezně Dianě možná nevěděly. A to, že měla vlastnost, kterou najdete většinou u malých dětí. Nemohla se dočkat rozbalování dárků, a tak se stalo, že dary, které jí přišly, otvírala i před svátky. Potvrzuje to korespondence mezi Dianou a její kosmetičkou, se kterou si psaly, uvádí Daily Mail. Z dárků prý měla radost jako malé dítě.

Zlozvyku si všimla i u Williama

V dopise ze dne 14. prosince 1985 píše přítelkyni Janet Filderman o tom, jak spěchala domů, jen aby si mohla otevřít vánoční dárek: "Nemohla jsem odolat otevření dárku, jakýkoliv balíček se mnou není v bezpečí a obávám se, že i William po mně zdědil tento zlozvyk. Našla jsem totiž roztrhaný balící papír na nejneobvyklejších místech," podělila se o zážitky princezna Diana.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Milovala jednoduché dárky

Korespondence s její pŕítelkyně pokračovala i za dva roky na to. Během Vánoc 1987 dostala dárek, po kterém velmi toužila. Avšak nedostala ho od nikoho z rodiny, ale právě od přítelkyně Janet: "Jsi tak šikovná, že jsi mi koupila to, co jsem každému naznačovala, ale nikdo mě neposlouchal. Došlo jim to, až když jsem otevřela tvůj dar. Nikdy nemám dost alb na fotografie mých malých mužů," měla radost z dárku princezna. Harrymu a Williamovi říkali malí muži a velmi ráda si dávala stranou na památku jejich fotografie.

Přečtěte si také: Co muži na ženách považují za sexy: Těchto 5 věcí dělá ženy v očích mužů atraktivnějšími

První Vánoce v královské rodině

Princezna Diana zažila své první Vánoce s královskou rodinou v roce 1981. A způsobila menší trapas. Nevěděla o tom, že podle pravidel musí být dárky levné a vtipné. Čím jsou zábavnější, tím lépe, uvádí The Mirror. Princezna Diana koupila členům rodiny kašmírové svetry a mohérové šátky. A ona na oplátku dostala různé vtipné dárky. Například od princezny Anny dostala držák na toaletní papír, píše News.com.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..