Na Vánoce přišla muži těsně před večeří SMS od neznámé ženy: Vyvolalo to doma hádku s takovýmto koncem

Na loňské Vánoce nikdy nezapomenu. Vše bylo v pořádku, dokud nepřišla muži smska z neznámého čísla.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jak z vánoční pohádky

S manželem jsme se probudili do krásného zasněženého rána. Dali jsme si společnou snídani a rozhodli jsme se, že půjdeme na romantickou procházku do přírody, abychom si ten sníh trošku užili. Kráčeli jsme lesem, vločky nám padaly na obličej a my jsme blbli jako malé děti. Koulovali jsme se, dělali andělíčky ze sněhu. Pěkně jsme vymrzli a už jsme se těšili domů na vaření štědrovečerní večeře.

Idylku překazila zpráva

Bramborový salát jsme dělali den předtím. Já jsem se postarala o ryby, manžel o rybí polévku. Pouštěli jsme si vánoční písničky, sem tam snědli nějaký cukroví a vše bylo jako z filmu, dokud manželovi nepípla zpráva. Mobil byl akorát u mně, tak jsem ho vzala a šla jsem mu ho podat. Zrak mi padl na displej a téměř mi vypadl telefon z rukou: "Od večírku na tebe neumím přestat myslet. Mým největším dárkem by byla další společná noc. Sandra."

Přečtěte si: Byla to láska, kterou nám každý záviděl: Po roce a půl řekl něco, čeho později hořce litoval

Nevěru jsem nečekala ani v nejhorším snu

Udělalo se mi špatně. Hodila jsem mobil na Karla a držela jsem se kuchyňského stolu. On na mě jen nechápavě zíral, co dělám. Přečetl si zprávu a vše pochopil. "Lásko, nic takového jsem neudělal," řekl. Po tvářích mi stékaly slzy: "To nemyslíš vážně, že si mě podvedl. Ještě teď, když se snažíme o miminko. Nemáš v sobě kousek studu?" Křičela jsem a plakala. Karel se mě snažil utěšit, ale viděl, že emoce udělaly své a v ten moment byla jeho náruč to poslední, co jsem potřebovala. "Počkej, počkej, to bude určitě nedorozumění. Jistě to bude omyl, uvidíš drahoušku, že se to vysvětlí. Uklidni se, prosím tě. Zavolejme jí a uvidíš, že je to nějaký blbý žert nebo špatné číslo. Nikdy bych tě nepodvedl," zvýšil hlas Karel. Trochu jsem se uklidnila, ale stále jsem se třásla.

Mohl za to alkohol

Karel vytočil neznámé číslo a dal ho na reproduktor: "Ahoj," řekl. "Milane? Můžeš mluvit, nejsi s rodinou? "Zněl ženský hlas." Ahoj, no to bude omyl, já nejsem žádný Milan, ale Karel a kvůli tvé SMSce máme nyní doma krizovou situaci. Moje manželka si myslí, že já jsem tvá známost z večírku," řekla naštvaně. "Cože? Jaký Karel? Hups, tak to se velmi omlouvám, asi jsem si v opilosti špatně napsala číslo. Pardon, promiňte ještě jednou. Sakra, nechtěla jsem vám zkazit Vánoce. Promiňte ...," znělo z druhé strany. Karel si s ní ještě něco vysvětloval a mně spadl kámen ze srdce. Manžel přišel ke mně a otřel mi slzy: "Jsi neskutečná manželka, tobě bych v životě neublížil." Trvalo mi asi hodinu, dokud jsem se úplně vzpamatovala a tep se mi vrátil do normálu.

Mohlo by vás zajímat: Na vánoční večírek jsem nejdříve ani nechtěla jít: Ani ve snu by mě nenapadlo, že potkám takového muže

Vánoční zázrak

Nakonec jsme si zbytek večera pěkně užili. Jídlo bylo výborné, podívali jsme se spolu na Popelku a u hořícího krbu a pukání ohně jsme se pomilovali. O pár dní na to jsem zjistila, že jsem těhotná. Tyto Vánoce budou naše první v trojici. Narodila se nám dcera Karolínka a já se modlím, aby k nám už další hrozná zpráva nezabloudila. Nebo to tak mělo být?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..