Nejvíce milionářů se prý rodí v tomto znamení zvěrokruhu: Mezi ostatními vynikají těmito vlastnostmi

Pokud si vybíráte partnera podle znamení, měly byste vědět, že pokud je řeč o financích, je jedno znamení, které mezi ostatními výrazně vyniká.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Podle Marketwatch.com se nejvíce milionářů rodí ve znamení Vodnáře. Potvrzují to i statistiky časopisu Forbes, které se dělají každoročně. Z výsledků průzkumu o nejbohatších lidech na světě od roku 1996 do roku 2015 vyplývá, že nejvíce boháčů bylo za všechny ty roky ve znamení Vodnáře.

Přečtěte si: Víte, která hvězda má v plánu vyměnit na čas Hollywood za farmu? Prý to byl vždy její sen...

Jací jsou Vodnáři?

Obecně jsou Vodnáři nezávislí, originální a progresivní lidé. Mají jistou dávku temperamentu a umí být nekompromisní. Snaží se hledat pravdu, být přátelští a láskyplní ke svému okolí. Dobře jim to pálí a jsou neskutečně tvořiví. Může se však stát, že jsou i necitliví a umí člověku ublížit. Citově se neotvírají každému, proto mají jen pár přátel.

Co mu nosí štěstí?

Šťastný den je pro ně sobota a neděle, čísla 4, 8, 13, 17, 22, 26. Vhodnými kameny jsou pro ně opál a akvamarín. Jako talisman mohou mít speciální pero či tužku, které použijí pouze při speciálních příležitostech.

Mohlo by vás zajímat: Herec Leonardo DiCaprio má novou lásku: Mladá modelka se díky tomuto odlišuje od jeho ex partnerek!

Preferují práci, která je posláním

Pro Vodnáře je důležité, aby jejich práce měla nějaké poselství. Znamení přeje všem těm, kteří mají podnikatelského ducha a přemýšlejí nad vlastním byznysem. Být jen malým článkem ve velké firmě není nic pro ně. Mají progresivní myšlení, které je vyvážené praktičností, což se hodí při kreativní práci. Bez problémů řeší i složitější problémy, proto i vědci a vynálezci jako Galileo Galilei, Charles Darwin či Dmitri Mendeleev se narodili v tomto znamení.

Schopnosti a vlastnosti

Vodnáři jsou velmi inteligentní lidé, za což bývají i často uznávání a respektování. Další jejich předností je dar řeči, který se ukazuje ve skvělých komunikačních schopnostech. Jsou přirozenými vůdci, díky čemuž bývají lídry i na nejvyšších pozicích ve firmách. Rovněž jsou velmi loajální k přátelům i v pracovních vztazích.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..