Novoroční horoskop na rok 2019: Které znamení čeká svatba či povýšení v práci?

Podaří se posunout váš vztah na další metu či dosáhnout úspěchu v práci? Toto předpovídají hvězdy na nový rok 2019.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Beran

Rok 2019 bude ve znamení vzestupů a pádů. Během prvních měsíců můžete pociťovat úzkost, která nad vámi převezme kontrolu a rozčílí vás i zcela drobnosti. S otcem či bratrem, vzniká vzdálenost, která vytváří mezi vámi určitou překážku. Může to mít negativní vliv na celou rodinu.

Býk

Hvězdy vám přejí, čeká vás rok plný překvapení a skvělých zážitků. Předpovídá se vám úspěch v práci či vysoký výdělek. Rodinný život a vztahy budou vzkvétat rovněž. Pozor byste si měly dát při plánování práce a osobního života, aby se vám to nevymklo zpod kontroly a nezpůsobilo problémy.

Blíženci

Buďte opatrné hlavně co se týče zdraví. Prosinec bude pro vás kritický, proto nepodceňujte celoroční návštěvy u lékaře. Měly byste udělat radikální změnu ve stravování a dopřát si více pohybu. Ve vašem osobním životě se uskuteční několik změn, jak pozitivních, tak i negativních.

Přečtěte si: Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Rak

Tento rok se vám bude dařit hlavně v pracovní a finanční oblasti, ve které zaznamenáte skok. Vaše tvrdá práce konečně dostane kýžené ovoce. Vztahům zase přeje období od března do října a dokonce některé z vás uslyší v tomto roce i svatební zvony.

Lev

V roce 2019 budete plné sebevědomí a energie, což se odrazí i na výsledcích ve vaší práci. V tomto roce dojde k drastické pozitivní změně ve vašem životě. Navzdory množství pracovních povinností byste neměly zapomínat na zdraví a pravidelné návštěvy lékaře, abyste náhodou něco nepodcenily.

Panna

Od začátku roku do dubna se vám bude dařit v práci a může se to odrazit i na vyšší mzdě. V období od května do září budete procházet v partnerském či rodinném životě hádavým obdobím. Konfliktům byste se měly podle možnosti vyhýbat.

Přečtěte si: Dara Rolins a její dcerka tvoří nerozlučné duo: Nečekali byste, jaké aktivitě se společně věnují

Váhy

Nepůjde o právě šťastné období. Budete vystavovány stresu a napětí, což se podepíše i ve vztahu. Snažte se být klidnější nebo si dopřejte relax či jógu, jinak to může vyvrcholit i rozchodem s partnerem. V práci se vám bude naopak dařit.

Štír

Vaše kariéra zaznamená výrazný skok a bude těžit z vlivu Jupitera. Dbát byste měly na pravidelný pohyb a cvičení. V červnu a červenci nedělejte vážně rozhodnutí, nemuselo by se to vyplatit. Hvězdy však přejí cestování a novým zážitkům, proto si rozhodně dopřejte několik dovolených či výletů.

Střelec

Dostanete několik šancí naučit se něco nového, neměly byste to promrhat. Co se týče financí, hvězdy vám budou přát, neboť vás čeká vyšší zisk. I komplikovanější úlohy zvládnete hravě, protože štěstí bude následovat každý váš krok.

Určitě nevynechejte: Přístup, se kterým dostanete každého muže: Víte, co zabírá na znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

Kozoroh

Zažijete pozitivní transformaci pracovního i osobního života. Polepšíte si i z finančního hlediska díky odhodlání. Můžete vyhrát loterii nebo být povýšeni. Před důležitou investicí si to však dvakrát promyslete s chladnou hlavou.

Vodnář

Pokud jste v roce 2018 ztrácely naději na lepší časy, v novém roce se vše v dobré obrátí. Budete však muset prokázat více úsilí a vybojovat si svou pohodu. Zažijete i množství dobrodružství díky cestování, které byste neměly tento rok vynechat.

Ryby

Ve vašem životě nastane několik bezprecedentních událostí, proto buďte opatrné a nechte oči a srdce otevřené. Vaše semínka pro dlouhodobé sny, cíle a ambice začínají vyrůstat, proto na nich poctivě pracujte i nadále. V mnoha oblastech budete moci dosáhnout značného pokroku. Jen si pamatujte, že tvrdá práce se vždy vyplatí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..