Kamarád si u mě vyléval srdce: Z toho, co udělala jeho bývalá, vám zůstane rozum stát

Vánoční období je plné setkání a vzpomínek s přáteli na staré časy. Někdo vám povypráví veselé zážitky, jiní trpké vzpomínky. A mezi takové nešťastníky patřil i Roland.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vánoce budou mít pro něj příště trpkou příchuť. Na svědomí to má minulý rok, kdy se od léta trápil se svou, dnes již bývalou, přítelkyní Natálií. Ta měla problémy na každém kroku a ventilovala si to právě na něm. On se to snažil chápat. Pomáhal jí dostat se ze špatného období, ale nakonec to dopadlo úplně jinak, než si představoval.

Dali si větší prostor

Z jejích nálad byl již pořádně vyčerpaný a zdeprimovaný. Chodili spolu téměř dva roky, když se rozhodli, že půjdou spolu bydlet. Natálie v té době navštěvovala psycholožku. Nebyla spokojena s jejím životem, s prací, rodinou a dost výrazně se to podepsalo na její psychice. Byla negativní a vylévala si to přirozeně na Rolandovi. Ten to nezvládal, a tak se po třech měsících společného bydlení rozhodli dát si větší prostor. Natálii to doporučila i psycholožka. Přece jen je to pravda, že nemůžete budovat vztah, pokud nejste sami se sebou spokojeni a vyrovnaní.

Přečtěte si: Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

Pomohl jí najít si práci

Jelikož patří Roland mezi oblíbené lidí, má spoustu kamarádů a známých, pomohl jí s nalezením jiné práce, kde by měla větší klid. Šlo o jednoho známého, se kterým se seznámil přes kamarády. Neznali se dobře, ale neměl problém oslovit ho a požádat o pomoc. Na základě Rolandova avíza mu poslala Natálie životopis. I když to nebyla firma, o které by něco věděla, šla na pohovor a nakonec se jí tam zalíbilo a majitel ji přál.

Během pauzy se stalo něco nečekaného

O pár dní si dali od vztahu jakousi pauzu. Nikdo to z nich sice nahlas neřekl, ale přirozeně to k tomu dospělo. Za pár týdnů  přišla Rolandovi zpráva. Psali mu kamarádi, jestli se rozešel s Natálií. Zůstal překvapen, protože vlastně sám nevěděl, jak to mezi nimi je a zda to má ještě smysl zachraňovat a pracovat na tom. Vše mu došlo, když mu poslali fotografii Natálie ze sociální sítě. Roland zůstal šokován. Na obrazovce mobilu viděl Natálii s jejím šéfem. Oba vysmátí v zasněženém New Yorku. Zjistil, že šlo o pracovní cestu, na kterou jeli jen oni dva. A okolí mu potvrdilo, že se dali dohromady. Vtipné, když mu jen nedávno po pohovoru řekla, že její šéf smrdí a je ošklivý. Jak se říká, peníze kazí charakter.

Mohlo by vás zajímat: Toto je den, kdy se lidé nejvíce podvádějí: Vychází to na tento den v měsíci

Roland dostal od života facku, no alespoň mohl konečně v sobě uzavřít tuto kapitolu. Necítí smutek, spíše pachuť, která mu od té doby spojuje Vánoce s tím, jak s ním bývalá ošklivě zametla.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..