Rychlý tip na detox od 54-leté Yolandy Hadid: Vypadá úžasně a tento trik naučila i své dcery

Modelka a podnikatelka Yolanda Hadid není v našich končinách až tak známá. Jména jejích dcer se však dostala na obálky nejznámějších titulů po celém světě. Jak tato slavná matka ovlivnila jejich stravování.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Světové modelky Bella a Gigi Hadid jsou tvářemi mnoha značek vyhledávanými po celém širém světě. Jejich jména se skloňují pouze s těmi nejpozitivnejšími přívlastky. Za úspěchem a krásou každé mladé ženy však nestojí muž, ale její matka. Tak tomu bylo v případě i Belly a Gigi.

Přečtěte si také: Tato dieta se má stát hitem v roce 2019: Můžete při ní jíst zdravě, chutně a přitom zhubnete 7 kilo za měsíc

Modelka inspirací

Jejich máma, momentálně podnikatelka, spisovatelka i star z reallity show, Yolanda Hadid, si užívá slávu svých dcer naplno. Není pouze hrdou a podporující matkou, je i jejich vzorem, který je o modelingu mnohé naučil a ozřejmil jim celé vody tohoto promimentného světa krásných žen.

Tuto zásadu jim vštípila

Bella i Gigi se věnují poctivému tréninku, to se jim nedá upřít. Vytrvalost a silné sebezapření si budovaly už od mala, když s mámou chodívaly jezdit na koních či plavat. V dospělosti jim však poradila tuhle radu, které se drží každý den. Nejen že udržuje jejich metabolismus v plné funkci, ale jejich pleť, nehty i vlasy září.

Jídlo prospěšné pro celé tělo

Yolanda Hadid si již od mládí začala vyrábět své vlastní smoothie džusy. Tímto pozitivním zlozvykem nakazila i své dvě dcery, někdy se k ním přidá i bratr Anvar Hadid. Smoothie musí obsahovat všechny zdraví prospěšné látky- množství draslíku, hořčíku i zinku, zapomínat se nesmí ani na důležité železo.

Mohlo by vás zajímat: Skrytý důvod, proč přibíráte v oblasti břicha: Pokud se váš pas mění na tvar jablka, měly byste přehodnotit tuto věc

Krásu si můžete namíchat i doma

Ženy v rodiny Hadid ho mají proto nejraději v této kombinácii- špenát, banán, avokádo, kokosová voda a pár kapek Agávového sirupu. Do svého tělesného oběhu tak každý den dostanou vitamíny i minerály, které jejich tělo potřebuje nejen ke kráse ale i na boj s nemocemi.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..