5 signálů, které vám prozradí, že randíte s manipulátorem: Já jsem to zjistila doslova na poslední chvíli

Láska není vždy idylická. Podívejte se spolu s námi, jak zjistíte, zda je muž po vašem boku skutečně gentleman, nebo skrývá temnou stránku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Život po boku muže "manipulátora" je hotovým peklem. Častokrát to však ženy zjistí příliš pozdě. Velmi podobně na tom byla i Andrea. Trvalo dlouho, než byla ochotna otevřít oči a zjistila, s kým vlastně sdílí jednu domácnost.

Mohlo by vás zajímat: Tento muž mi prozradil, jak si potenciální adeptky na vztah testuje: Myslela jsem, že si dělá legraci

5 signálů, které vám prozradí, že máte po svém boku manipulátora

1. Je zásadní rozdíl mezitím, co váš partner říká a jak se chová

Manipulátoři bývají velcí moralisté, kteří s oblibou na všech kromě sebe vidí zejména negativní vlastnosti. Rádi poukazují na chyby, nebo nesprávné jednání jiných. U sebe však jakékoliv negativní chování nevidí. "Toto bylo u nás na denním pořádku. Stále jsem poslouchala o své neschopnosti," začíná své vyprávění Andrea.

2. Neustále vás zahrnuje malými lži

"Bylo pro něj typické, že lhal všem. Rodičům, přátelům, kamarádům, kolegům. Snažil se jen navenek budovat image našeho dokonalého života," pokračuje mladá žena. Pro tyto typy je charakteristické, že malé lži berou jako běžnou součást života a nevidí na nich nic špatného.

3. Za všechny chyby ve vašem vztahu můžete údajně vy

"Pokud něco v našem vztahu nefungovalo, byla to moje vina. Podle něj jsem byla zodpovědná za všechno. Ale opravdu. V jeho logice nebyl on sám za nic na odpovědný." Pro manipulátory je tento bod absolutně typický, ta druhá strana může za všechno a oni jsou ti nejlepší.

4. Často se cítíte osamělá

Přestože jste ve vztahu, neustále máte pocit, že jste vlastně sama. Váš partner hraním, manipulováním a zmíněnými lži dosáhne, že časem přijdete i o vlastní přátelé "V jisté chvíli jsem si uvědomila, že už se mnou nemluví ani nejlepší kámoška. Tehdy jsem pochopila, že to opravdu není úplně v pořádku. V podstatě to bylo něco, co mě vlastně zachránilo."

5. Partner přesně ví jak si vás má udržet

Takový člověk přesně ví, co má dělat, aby si vás udržel po svém boku. Pokud nastane problém a vy chcete najednou ze vztahu vycouvat, změní se na prince na bílém koni. "V těch okamžicích jsem neznala lepšího, galantnejšieho a srdečnejšieho člověka." Vše je však jen pozlátko. Nikdy se tím nenechte oklamat.

Nepřehlédněte: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

V Andreině případě její ex-partner splňoval všech 5 bodů. Naštěstí to zjistila a měla ještě na koho obrátit s prosbou o pomoc. Ačkoliv jí mnoho přátel díky tomuto životnímu období nezůstalo, podařilo se jí postavit na vlastní nohy. No samozřejmě to jistý čas trvalo. A nebylo to lehké období.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..