Párty výzdoba na Silvestra: Stačí vám tyto tři triky a svůj domov proměníte na epickou oslavu konce roku

I vy se chystáte přivítat nový rok s celou jeho slávou a leskem? Nemusíte se snažit příliš ani utratit množství financí, abyste svůj domov proměnily na oslavu, na kterou nikdo nezapomene.

Zdroj: H&M Home
Zdroj: H&M Home

Kouzlo doplňků, na kterých stojí celá výzdoba je v jejich tvůrčím zpracování a jinakosti. I během oslav Nového roku nezapomínejte na barevnost, kterou má váš byt a podle ní volte doplňky. Nej trendy barvy se však během tohoto dne pohybují na rozmezí od zlaté po stříbrnou, chybět nemůže už ani moderní rose gold. Tyto tři typy vám však usnadní dekorování jako nic jiného.

Mohlo by vás zajímat: Vysněná knihovna ve vašem obydlí: Inspirativní tipy pro dokonalý koutek na čtení

Malé ale neskutečně efektivní

Abyste neměly pocit, že se váš dům mění na cirkusácký stan, můžete výzdobu započít i s dávkou elegance. V takovém případě jsou velmi žádané svíčky, které zahrají na city, ale ony samy umí dotvořit atmosféru jako nic jiného. Pokud byste se chtěly vyhnout klasické silvestrovské barevnosti, zkuste tmavé barvy a závan přírody v podobě sušených pomerančů či jablíček. Představují pěkný návrat k historii, na kterou právě během Silvestra rádi vzpomínáme.

Balóny udělají práci za vás

Nejefektivnějším doplňkem jsou jednoznačně balóny. Ty umí vykouzlit opravdu za málo peněz hodně muziky a už jen pár kousků promění váš byt na párty místo. Pořiďte si helium, pokud chcete aby byly připnuté až ke stropu, efektní jsou i jen volně položené na zemi.

Přečtěte si také: Stylové boxy a koše do domácnosti: Skryjte (ne)potřebné věci do takových působivých dekorací

Na prezentaci si dejte záležet

Nejdůležitější částí večera je samotný přípitek. Jeho příprava by proto měla hrát ve vaší výzdobě své vlastní místo. Stylové sklenice oživí příchod nového roku ještě více, neváhejte sáhnout i po netradičních tvarech. Vaši hosté je jistě ocení.

Foto:
H&M Home, Zara Home, instagram.com/anthropologieeu, Urban Outfitters, John Lewis, instagram.com/anthropologie
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..