Muž se mi dvořil, i přesto, že jsem zadaná: Nezůstalo to pouze u rozhovoru, do práce mi poslal zvláštní balíčky

S kamarádkami jsme si udělaly pěkný babský večer a vyrazily jsme na módní přehlídku. Podívaly jsme se na novou kolekci na podzim a zimu od slovenské módní návrhářky, a pak jsme se šly bavit na afterparty.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kolem kroužil drobný muž

První jsme se najedly. Daly jsme si různé specialitky a pak jsme plánovaly zaútočit na candy bar, který praskal ve švech. Ořechové myšky, Pavlovy dorty či ovocné poháry, všichni si vychutnávali dezerty od stvoření světa. Zatímco jsme však my dojedly večeři, stoly s koláči již byly prázdné. Tak jsme přešly rovnou k baru, kde se podávaly drinky a víno. Atmosféra byla příjemná, s kamarádkami jsme si dobře pokecaly, když se najednou kolem nás začal kroutit drobný muž. Nejprve jsem mu nevěnovala pozornost, ale když se mě snažil zhypnotizovat pohledem, nedalo se to ignorovat.

Přečtěte si: Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

Byl to typ gentlemana

Šly jsme si objednat k baru další víno, když nám vešel do cesty a směle se zeptal: "Mohu vás na něco pozvat?" Zeptal se s úsměvem na tváři, protože celý catering byl pro hosty zdarma. Zasmály jsme se a řekly jsme proč ne, jelikož malé rozptýlení padlo vhod. S Tomášem jsme si povídaly všechny společně, o módní přehlídce, práci a tak podobně. Po chvíli jsem viděla, že se snaží čím více dostat do mé blízkosti. Když se mi potvrdily mé dohady o tom, že jsem mu sympatická, začala jsem mluvit o partnerovi, ale jemu to jaksi nevadilo. I nadále na mě spokojeně a upřeně hleděl, jako by mě vůbec ani neposlouchal. Bavily jsme se docela dobře, ale protože už bylo pozdě, jely jsme domů. Tomáš se nabídl , že nás hodí do města, souhlasily jsme, protože se nám nechtělo čekal na autobus či taxi. Když jsme jeli autem kolem mé práce, ukázala jsem kamarádce, kde máme nový office. Dorazili jsme do města. Tam nás vysadil a během vystupování se mě zeptal na moje příjmení. Neřekla jsem mu ho, ale protože nemám obyčejné první jméno, velmi rychle mě našel na internetu. To jsem však zjistila až v pondělí v práci.

Překvapení v práci

Čekala mě tam krabička. Nejprve jsem uvažovala, co jsem si objednala, ale když jsem si uvědomila, že na krabičce není razítko z pošty, už jsem něco tušila. Rozbalila jsem krabičku, ve které byly 3 makrónky. Věděla jsem, že je to od Tomáše, kterému jsme ze srandy říkaly o nedostatku koláčů na cateringu. Tehdy se přiznal, že měl 7 makrónek, a tak jsme se do něj všechny s kamarádkami pustily. Poslal mi to jako odškodné, ale nepodepsal se. Měl to dobře promyšlené, ale i když mi dal vizitku a věděla jsem jeho jméno, nepoděkovala jsem se mu. Bylo by to milé, kdyby jsem byla nezadaná, ale takto mi to přišlo od něj troufalé.

Mohlo by vás zajímat: Na vánočním večírku jsem podlehla svému šéfovi: Když to zjistila jeho žena, udělala něco, co nikdo z nás nečekal

Další pošta mi nahnala strach

Zásilku jsem dostala i na další týden. Už to bylo trošku strašidelné. Přišla jsem do kanceláře a našla opět na stole obálku bez razítka z pošty. Jednoduše to do práce přinesl osobně. Lekla jsem se. Otevřela jsem obálku a v ní bylo CD-čko s mými a jeho iniciály. Přeběhl mi po zádech mráz. Byl tam ještě dopis: "Musím se přiznat, že od momentu, jak jsem tě poznal, na tebe stále myslím. A to až tak, že jsem po 8 letech pustil do hudby. Skladbu jsem udělal jen pro tebe, snad ti udělá radost," psal Tomáš v dopisu. Téměř jsem omdlela. Když jsem si to pustila, byl to nějaká zremixovaná píseň, v níž se zpívalo The Only One. Vůbec se mi nelíbila.

Nechtěl promarnit šanci

Rozhodla jsem mu napsat, abychom si věci ujasnili. Vysvětlila jsem mu ještě jednou, že jsem zadaná a sice je ta snaha milá, ale nahání mi strach, protože nerespektuje to, že někoho mám. Odepsal mi. Omluvil se, ale argumentoval tím, že to musel vyzkoušet, jinak by si to vyčítal. Už jsem mu nepsala a doufám, že se mu jednou podaří oslovit tu správnou osobu, kterou svým chováním okouzlí a nenažene jí strach.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..