Skutečně žijete s mužem, se kterým budete šťastná v manželství? Díky tomuto to zjistíte

Štěstí, láska a radost jsou ve vztazích velmi podstatné. Jste si jistá, že máte po svém boku muže, který vás udělá opravdu šťastnou i po letech?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přestože jste ve vztahu, nejste si úplně jistá, zda je muž po vašem boku ten pravý? Existuje jediná věc, díky které zjistíte, zda budete s tímto chlapem skutečně šťastná i v manželství. Podívejte se spolu s námi, na čem je založena dlouhodobá láska.

Přečtěte si: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Dejte slovu láska smysl

Manželství musí být vztah, na kterém se podílejí oba stejně. Neexistuje v něm dvojí metr. Jestliže jeden dává, musí dávat i ten druhý. Jestliže jeden přijímá, musí přijímat i ten druhý. Toto je rovnice, která prostě platí. Pokud si to uvědomíte hned na začátku, vyhnete se zbytečným hádkám a zklamáním. Jedině tehdy má slovo láska skutečný smysl. A pokud to chápe váš partner, aniž by mu to bylo třeba denně připomínat, víte, že tento muž je ten pravý. Sobeckost a jednostranný pohled, nebudou v rámci lásky nikdy totiž dobře fungovat.

Mohlo by vás zajímat: Zamilovala jsem se do muže, který je o 10 let mladší: Díky tomuto náš vztah funguje i po 5 letech perfektně

Milujte se a vždy hledejte pozitiva

Přesně na toto spoléhají lidé, kteří prošli několika rozchody. Dobře totiž vědí, že milování je nejvyšší možná intimita, která zároveň funguje jako zázračný prostředek, když budete mít pocit, že se jeden druhému vzdalujete. A v neposlední řadě i při řešení problémů se zaměřte vždy na to, co na svém partnerovi milujete. Tehdy to bude mezi vámi skutečně roky fungovat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..