Nechcete, aby vám po silvestrovské noci bylo ráno špatně? Snězte před večerem tento zázrak

Během Silvestra si dopřejí více alkoholu i ženy, které na něj nejsou příliš zvyklé a pak to může dopadnout katastrofálně. Pokud si nechcete udělat ostudu, ale naopak přežít oslavu Nového roku bez újmy na zdraví či egu, snězte pro popíjením tuto potravinu a jste zachráněny.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

To, že není ideální pít alkohol na prázdný žaludek je všeobecně známý fakt. Důležité je sníst něco syté a výživné, aby vám alkohol nenarušil stěny žaludku. Pokud jste se však nestihly najíst před párty a čas jste raději věnovaly přípravě zevnějšku či zkoušením věcí, popadněte cestou z bytu či domu alespoň banán. Prozradíme vám proč.

Zázrak v podobě banánu

Jedním z nejlepších triků, jak se vyhnete opilosti, je sníst banán nebo i dva předtím, než začnete požívat alkohol. Jelikož je toto ovoce kluzké a přirozené lepkavé, pokryje stěny vašeho žaludku na dlouhou dobu, takže nehrozí, že byste se opily tak, aby vám bylo špatně. Zároveň vám banán dodá do těla okamžitou glukózu, takže vás zároveň vzpruží a dodá energii na silvestrovskou noc.

Přečtěte si: Zázvor není jako všelék úplně pro každého: Dopřejte svému tělu detox právě díky těmto účinkům

Poradí si i s kocovinou

Banán vás zachrání i další ráno. V případě, že budete mít kocovinu nebo se budete cítit kvůli alkoholu pod psa, snězte banán krátce po probuzení. Jelikož nadměrný příjem alkoholu eliminuje dodávání draslíku do těla, banány se postarají o rychlé dodání tohoto základního a důležitého minerálu pro náš organismus. Takže, pokud se chystáte na velkou oslavu, banán a sklenici vody si připravte na noční stolek už teď.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..