Inspirace na silvestrovské outfity: Pomocí těchto triků si vybírejte šaty podle typu vaší postavy

Každá jsme jiná, ale během slavnostního večera oslav konce roku chceme zazářit každá. Nepodceňte proto výběr šatů, ve kterých protančíte tuto dlouhou noc a přizpůsobte je své postavě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pro zvětšení dekoltu

Objem svým prsům můžete dodat hned dvěma způsoby. Stačí když si vyberete tlustší látku, kterou momentálně velmi populární flitry rozhodně jsou, nebo se zamyslíte nad střihem šatů. Možnost vložení košíčků dovnitř podšívky se tak stane vaší záchranou.

Mohlo by vás zajímat: Kožené šaty a kabáty by měly dostat šanci ve vašem šatníku: Tyto modely jsou na podzim 2018 v kurzu

Stáhne bříško

Pokud se bojíte, že během večera plného oslav by vám mohlo nadělat neplechu právě vaše bříško, jemně ho zamaskuje řasením, které šatům dodá na originálnosti. Také si můžete vyhrát s pohledem diváka. Odlákejte ho od partií břicha právě novinkou v podobě rozparku.

Pokud chcete ukázat své sebevědomí

Během tohoto večera je moderní opravdu cokoli. Čím více se budou vaše šaty třpytit, tím lépe. Stanete se totiž nezapomenutelnou. Někdy vám k výrazným rysům stačí opravdu málo a pohodlně se budete cítit i ve zcela jednoduchém kousku v nápadné barvě.

Schovejte své ruce

Možně máte pocit, že právě ruce jsou kamenem úrazu celé vaší jinak dokonalé postavy. Dejte si předsevzetí cvičit na nich více během roku 2019, avšak večírek si užijte naplno a nebojte se pustit i do šatů s dlouhým rukávem a malým rolákem. Působí opravdu netradičně a svěže!

Přečtěte si také: 5 nej zimních outfitů, které si budete chtít obléci do práce: Nechte v nich zazářit své elegantní já

Vaší prioritou jsou nohy

Do nebe sahající nohy by byla velká škoda zahalit látkou. Právě proto se odvažte a ukažte je v celé jejich kráse. Automaticky je prodloužíte ještě neutrální barvou šatů, které budou splývat s barvou vaší pokožky.

Foto:
Profimedia, Rasario, Topshop, Alex Perry
Zdroj:
PC

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..