Co vás čeká v milostném životě v roce 2019? Pro toto znamení je vhodná doba na zásnuby

Nás ženy nejvíce zajímá, co můžeme čekat v novém roce v oblasti lásky, vztahů i erotiky. Některým budou hvězdy přát, jiné si musí dát pozor i na možnou nevěru.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Beran

(21.3. - 19.4)

Od ledna do dubna a od srpna do konce roku máte příznivé prostředí na romantiku. Mezi tím si však dejte pozor, hrozí hádky a rozchody. Obecně, pokud jste ve vztahu, vás milostný život se ještě více prohloubí. Pro svobodné je zde šance najít si nový vztah či milence.

Býk

(21.4 - 21.5)

Váš milostný život bude růst a kvést. Pro páry to bude rok velmi plodný. Romantická večeře či procházka vás potěší více, než obvykle. Pokud máte pocit, že jste s tím pravým člověkem, je vhodná doba na zásnuby. V případě, že přechováváte k někomu city a daná osoba o tom neví, je ta správná chvíle vyjít s pravou ven.

Blíženci

(22.5 - 21.6)

Letos byste měly dbát na komunikaci s partnerem. Díky ní se vyvarujete množství nedorozumění a hádek. Problémy se mohou vyskytnout i v sexuálním životě, které vyplouvají na povrch právě kvůli nevyřčeným věcem. Zvýšit pozornost byste měli od 15. února do 24. března.

Přečtěte si: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Rak

(22.6 - 22.7)

Tento rok přeje romantice ve vztahu, ale i dobrému sexuálnímu životu. Ty z vás, které jsou ve vztahu, budou šťastné z prohloubení pouta mezi vámi a partnerem. Navzájem si budete vychutnávat společnou blízkost a sex plnými doušky. Můžete být spokojené, váš milostný život bude opravdu barevný.

Lev

(23.7 - 23.8)

Ve vašem okolí se bude pohybovat množství mužů, ze kterých mohou vykrystalizovat sexuální či romantické vztahy. Pro dlouhodobý vztah, si dopřejte čas na to je blíže poznat a vyberte si toho správného. Pod vlivem chemie se můžete ukvapit a skončit v něčem, co nechcete.

Panna

(24.8 - 23.9)

Období od ledna do třetího týdne v březnu bude přát vašemu sexuálnímu životu. Vzájemná intimita v manželském životě se zvýší a vztah se posílí. Doporučuje se jit někam na výlet, protože v této fázi převažuje harmonie. Během tohoto roku budete k partnerovi po sexuální i emocionální stránce mnohem blíže.

Mohlo by vás zajímat: Co muži na ženách považují za sexy: Těchto 5 věcí dělá ženy v očích mužů atraktivnějšími

Váhy

(24.9 - 23.10)

Některé problémy ve vašem vztahu může ovlivňovat Mars. Do dubna to bude trošku náročnější, nicméně je třeba abyste se s partnerem navzájem podporovali. Neměli byste zapomínat ani na chvilky s partnerem o samotě či pořádnou dávku romantiky. Ty, které nevyjádřily své pocity osobě, se kterou by chtěly být, by to měly udělat co nejdříve.

Štír

(24.10 - 22.11)

Většina tohoto roku je příznivá pro sexuální život a milostné vztahy. Nebude vám vadit utratit více peněz na romantiku, protože tento rok je plodnější a prosperující. Starší vztahy se mohou rozpadnout a nové vztahy se v roce 2019 ještě více rozvinou. Ukončit to může například nevěra, proto se naplno věnujte partnerovi.

Střelec

(23.11 - 21.12)

Lidi v tomto znamení mohou pokoušet myšlenky na milostnou aférku či intenzivnější sexuální život, který však nehledají v partnerovi. Měly byste se vyhýbat impulsům, které by chuť na zakázané ovoce prohlubovaly. Naopak, proměňte vaše chtění směrem na vaši polovičku. Zažijete nový uragán do vztahových plachet.

Určitě nevynechejte: Vztahy po třicítce se drasticky změní: Odborníci mluví o nejlepším období pro lásku

Kozoroh

(22.12 - 20.1)

Buďte opatrné, protože se v lásce můžete ocitnout s těžkými situacemi. Spolehněte se a důvěřujte svému partnerovi a poslechněte si, co říká. V polovině roku vyražte s polovičkou někam na dovolenou, bude na to ideální čas. Pokud máte pocit, že je něco narušeno, bylo by nejlepší, kdybyste o tom diskutovali a ukončily pochybnosti.

Vodnář

(21.1 - 19.2)

Od 20. ledna do 18. února byste měly zapracovat na silnější vazbě ve vztahu. Od 1. dubna do poloviny srpna se můžete s partnerem hádat i o malých detailech či rozdílech. V tomto období  k sobě buďte pozornější.

Ryby

(20.2 - 20.3)

Planety související s romantikou vám přejí začátkem roku, takže je to ideální doba někoho si najít, či se věnovat naplno své polovičce. Váš milostný život bude vzkvétat, pokud půjdou stranou pochybnosti a nedorozumění. Pokud dojde k problému řešte ho v daný moment. Protože nahromaděné nevyjasněné spory mohou skončit i rozchodem.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..