Silvestrovská noc mě změnila od základů: Stalo se něco, díky čemuž jsem pochopila, o čem je skutečný život

Oslava příchodu Nového roku, znamenala pro Ellu i zcela nový začátek. Stalo se totiž něco, co by jí nenapadlo ani v nejtajnějších představách.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ella nikdy nějak intenzivně neprožívala vánoční období. Bylo to i tím, že před 15 lety v té době ztratila mámu. S jejím odchodem, odešlo i kouzlo Vánoc a oslavy Nového roku. Vše se však změnilo díky jediné silvestrovské noci.

Přečtěte si: Svou přítelkyni jsem přivedl poprvé domů na Vánoce: Rodiče to netušili a připravili mi nemilé překvapení

Když se vrátí magické kouzlo

"Když nás opustila moje máma, připadala jsem si jako v nejhorším snu. Bylo to přesně na silvestra. Tehdy se můj život a pohled na něj změnil od základů. Avšak ani jsem netušila, že o 10 let později bude právě tento den jeden z mých nejšťastnějších," začíná své vyprávění Ella. "Pamatuji se jako kdyby to bylo dnes. Zavolala mi kolegyně z práce, či nepojedu s ní a spolužáky z výšky na silvestrovskou chatu. Ačkoliv jsem se běžně takových akcí neúčastnila, ani nevím proč, ale přikývla jsem. Byli jsme v malebném městečku v Italských Alpách a vše mělo jakési zvláštní kouzlo. Najednou jsem si po letech připadala jako v malém pohádkově. A i když jsem do toho okamžiku neměla štěstí na muže, právě zde se vše změnilo. Přišla totiž moje platonická láska z dětství - Oliver. Trvalo necelých 5 dní, než jsme zjistili, že se jeden druhému líbíme už léta. Dali jsme se dohromady a já jsem přežila tu nejkrásnější oslavu Nového roku, jakou jsem si dokázala představit. A to jsem ještě nevěděla, jaký suvenýr mi zůstane."

Mohlo by vás zajímat: Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

Nic není náhoda

Po návratu domů nabral vztah Elly a Olivera velmi rychlý spád. Do dvou týdnů se k ní nastěhoval a ona si připadala jako v romantické komedii. Nedokázala uvěřit tomu, že se dali dohromady. "Bylo to skutečně magické a mělo to své kouzlo. Pokud někoho tajně nosíte roky v srdci a máte pocit, že jste pro něj vzduch a najednou zjistíte, že to cítil stejně celé roky, je to něco neuvěřitelného." A to Ella ještě ani netušila, že nosí pod srdcem Oliverovo dítě. "Naše první noc byla přesně na Silvestra. A to byl také okamžik, kdy jsme odhodili zábrany a vůbec nic neřešili. Proto přesně vím, že právě tehdy jsme počali malou Ellie. Pochopila jsem, že to není jen taková náhoda. Jelikož jsem věřící, myslím si, že mi někdo tam nahoře chtěl dát náhradu za mou mámu ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..