Nejpopulárnější jména pro chlapce a holčičky na rok 2019: Kdo obhájil prvenství a kam směřují trendy?

Chlapeček či holčička, i tak se neumíte rozhodnout pro to správné jméno, které by se hodilo k osobnosti vašeho děťátka? Zvážit byste mohly i tyto, které budou v Česku ty top na příští rok 2019.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Kolik rodičů, tolik chutí. Někdy se na společném jménu pro svého potomka neumí shodnout ani oni sami. Za pokus stojí zvážit ty, které by prý měly být v příštím roce skutečně trendy a populární.

Mohlo by vás zajímat: Vánoční světýlka, které prozáří interiér: prosvětlíte jimi různá místa v bytě, nemusíte se držet pouze stromečku

Na vrcholu jsou právě tato jména

Na top listu jmen dětí pro příští rok je již několik let po sobě dívčí jméno Olívia a jeho mužský ekvivalent Oliver. Tuto pozici zastávají podle britského portálu motherandbaby.co.uk již od roku 2013. Tentýž britský portál také zveřejnil další a my vám prozradíme jejich české ekvivalenty.

Populární dívčí jména

Mezi další populární jména pro holčičky do roku 2019 se zařadily i tradičnější jako například Adéla, Sára, Sofie, Sabína, Klára, Hana, Šarlota, Lýdie, Elena, Edita. Přičemž pro zajímavost, dívčí jméno Sára bylo po celém světě populární v celé polovině 70. a 80. let. Pak měla menší útlum, ale opět se vrátila jako jedno z trendy dívčích jmen. Mezi ty exotičtější či znějící více jako ze zahraničí patří zase Aurora, Lea, Zoe, Dália, Eliza, Violeta, Luna či Nina.

Čtěte také: Úspěšná Katarína Král: Jak docílit, aby se lidé zajímali o lokální značky

Populární chlapecká jména

Jak jsme již zmiňovaly na vrcholu top jmen pro chlapečky v roce 2019 figuruje opět jméno Oliver. Mezi další, tradičnější chlapecká jména patří i Samuel, Adam a Jakub. Mezi těmi co znějí více exoticky nebo jako ze zahraničí patří zase Hugo, Artur, Leonardo a Noah.

Nepřehlédněte: Známe věk, kdy žena pociťuje nejvyšší sebevědomí: Proč je to právě toto číslo?

Tak co, milí rodiče? Umíte si představit, že by jedno z nich slušelo právě tomu vašemu děťátku?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..