Partner mi řekl, která vlastnost ho na mně potěšila: Pro někoho detail, ale on už takovou ženu nechce

S partnerem jsme se poznali díky společné zálibě. Spolu jsme chodili na tréninky crossfitu a tam jsme si padli do oka. Dnes jsme již několik měsíců spolu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dříve jsme se o tématech jako bývalí partneři nebavili. Jaksi jsme vycítili, že to vlastně není moc potřeba. Po pár měsících však přišlo na přetřes i toto téma. Řekli jsme si o nejdelších vztazích i o tom, proč to skončilo a kde byly problémy. Ono to o člověku vlastně i dost napoví a já jsem se utvrdila v tom, že Ivan je velmi příjemný muž s velkou osobností a správnými názory. Chyba byla v partnerce, která si ho nevážila, ale o to tady teď nejde.

Přečtěte si: Svou přítelkyni jsem přivedl poprvé domů na Vánoce: Rodiče to netušili a připravili mi nemilé překvapení

Po čase si uvědomil důležitou věc

Ivan je sportovec a přesto si jaksi vždy našel partnerky, které byly kuřačky. Když byl mladší nějak mu to bylo jedno, ale čím byl starší, tím víc si uvědomoval, že ženy kuřačky vlastně nechce. Nechápe lidí, kteří si dobrovolně ničí zdraví, zvláště když jsou to ženy, které mají mít děti a pak se diví, kde je problém, když jsou jejich ratolesti nemocné. Doslova ho rozežíralo, proč si takovou hloupostí samy škodí.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

U mužů si snižujete šance

Když jsme byli na prvním rande, seděli jsme v pěkném podniku s terasou a on se mě tehdy zeptal jestli kouřím. Řekla jsem, že ne a tehdy vyčaroval spokojený úsměv, protože jsem u něho získala další plus. To jsem se však dozvěděla až později, když jsme už tvořili pár. Takže ženy, tady to bude znít jako klišé, ale cigarety k nám něžným stvořením prostě nepatří. Raději své peníze investuje na tréninky crossfitu či hodiny jógy. Možná i na vás se tam usměje štěstí v podobě takového muže, jakým je Ivan. A tím, že budete kouřit si své šance u mužů jednoznačně snižujete.

Jste kuřačka?

Ano
2
Ne
2
Už ne
0
Příležitostná
0
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..