Barva roku 2019 bude nádherná korálová: Takto se přenesla do jednotlivých trendů i bydlení

Barva roku 2019 bude nádherná korálová: Takto se přenesla do jednotlivých trendů i bydlení

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Trendy se postupně mění a během nového roku 2019 přinášejí závan čerstvého vzduchu v podobě jednoznačně ženské barvy roku 2019. Pantone vybralo jemnou korálovou, přesněji odstín Living Coral s číslem 16-1546.

Přečtěte si také: Nesmrtelná kombinace: Rifle a sako noste v těchto trendy kombinacích, které nikdy nebudou nudné

Způsob jak vyjádřili život

Tato barva má podle Pantone přinést našemu světu závan radosti a životní pohody. Je vibrující a plná energie. Vyzařuje z ní přirozené teplo, které je podtrženo zlatavými odstíny v její podstatě. Ve světě šedosti a uspěchaného životního stylu je tato barva jako závan nového čerstvého a vroucího vzduchu.

Nádech optimismu

Barva přirozeně reflektuje dobu, kterou žijeme. Popisuje svět sociálních médií a dodává jim nový pohled zájmu a energie. Chce vyjádřit radost, po níž současné lidstvo přirozeně touží.

Hravost se skrývá v jejím nitru

Tvůrci v Pantone mysleli na dnešní svět více, než by se nám mohlo zdát. Touto korálovou barvou chtěli vyjádřit teplo rodiny ale i touhu. Je poutavá hned na první pohled, úplně stejně jako je korál jedinečný v celém moři.

Ukáže se i v módě i v beauty světě

Pokud přemýšlíte zda se odít do této barvy, nepřemýšlejte dlouho. Ženám s hnědými vlasy sluší, blondýnky si ji zas užijí na světlých očích. Můžete ji snadno kombinovat, což samotné Pantone považovalo za velkou výhodu. Krásně se ukáže s tmavšími odlesky oranžové, zajímavá je však i s modrou - spojí se tak v sobě mořská voda a kouzelný korál.

Mohlo by vás zajímat: Hra se šířkou vašeho dříku: Stylové podzimní opasky zvýrazní váš pas a dodají vám jedinečný styl

Přidejte svému bydlení ženskost

Interiérový design se opět otřásl z nánosu konzumu a přinesl náznak lásky a ženskosti. V této barvě se budou stkvíti i vaše stěny, protože působí maximálně pozitivně. Na doplňcích to bude vypadat velmi vkusně, nebojte se dosadit ji už k vašim existujícím prvkům v interiérech.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..