Top barvy na vlasy na rok 2019 podle módních domů: Dominovat bude přirozenost

Rok 2019 se bude nést ve znamení natural looku. Preferovat budou jemné zesvětlení, přirozená barva, ale také sytější jantarová, měděná či červenohnědá.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tlumená červená

Pokud patříte mezi ženy, které se nebojí experimentovat, pak je toto něco pro vás. Tlumenější odstíny vášnivé červené a červenohnědé budou na výsluní, avšak v přirozenějších a měkčích variantách. I celebrity jako Julianne Moore či Amy Adams patří mezi fanynky červené hřívy.

Mléčná čokoláda

Ani brunetky se letos nebudou nudit. Během dalšího roku se budou objevovat různé odstíny mléčné čokolády. Za příklad můžeme uvést modelku Taylor Hill. Jde o světle hnědou barvu, která je na vlasech vyladěná podobnými odstíny po celé délce.

Přečtěte si: Kočičí oči se opět vracejí do módy: Vytvořte si i vy nejoriginálnější look 90. let s nádechem současnosti

Tmavé kořínky

Tmavší kořínky hlásí comeback, i když v příjemnější verzi bez výrazného skoku. Tmavší vlasy u pokožky hlavy vypadají pěkně když postupným Ombré efektem přejdou do světlejší barvy, kterou máte na zbytku vlasů.

Původní barva

Vaše přirozená barva má několik výhod. Vlasy nemusíte barvit, tím pádem se neničí, nemáte problém s odrůstáním vlasů a ušetříte množství peněz u kadeřníka. Samozřejmě vaše přirozená barva vám pravděpodobně i nejvíce svědčí. Kromě toho se v létě slunce postará o pěkné sluncem  políbené prameny, takže malá změna proběhne přirozeným způsobem i na nebarvených vlasech.

Mohlo by vás zajímat: Profesionální spreje na zafixování vašeho make-upu: Udrží vaši pleť svěží i vedle nástrahám počasí

Měděné vlasy

Odborníci předpovídají na další rok odstíny jantarové, měděné s nádechem až do oranžové. Vítané jsou i kombinace se zesvětlením či tmavšími kořínky.

Foto:
Profimedia, Louis Vuitton, Anna Sui, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Zadig&Voltaire
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..