Kolega randí s přitažlivými ženami navzdory neatraktivnímu vzezření: Díky tomuto, jeho pozvání neodmítnou

V práci mám velmi osobitého kolegu. Není velmi atraktivní, ale nemá nouzi o ženy. Jednou jsem ho spatřila ve městě a nemohla jsem uvěřit s jak krásnou ženou byl.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Za pár dní na to jsem ho potkala ve firemní kuchyňce. Oba jsme si šli dělat čaj a tak jsme si spolu popovídali. Jelikož mě velmi zajímalo, kdo byla ta žena a jak se poznali, pomalu jsem směřovala rozhovor tímto směrem, aby se mi otevřel a řekl mi o jeho známosti více.

Poznává je přes internet

Řekla jsem mu, že jsem ho viděla před pár dny ve městě. Schválně jsem se ho zeptala, jestli byl se sestrou nakupovat dárky, což ho rozesmálo. Přiznal se mi, že jde o novou známost, kterou poznal, jakož i další ženy před ní na internetu. "Nechci být troufalá, ale jak to děláš, že s tebou jde na rande dívka, která vypadá, že čeká na známého fotbalistu či hokejistu?" zeptala jsem se na rovinu. Lukáš se zasmál, prý vzezření není všechno. I když by si ho na ulici nevšimla, na internetu se cítí jako ryba ve vodě.

Přečtěte si: Toto je den, kdy se lidé nejvíce podvádějí: Vychází to na tento den v měsíci

Klíčem k úspěchu je komunikace

Lukáš má neuvěřitelný dar řeči. Ten je na internetu zlatý grál, protože muži povětšinou neumí komunikovat, napíšou jen klasické ahoj, jak se máš nebo udělají nějakou gramatickou chybu, která vám skoro vypíchne oči. Lukáš je však mistr slova a ženu zaujme právě přístupem, zajímavými otázkami či vtipem. Žena zpozorní, začne jí blikat kontrolka, aha muž, se kterým si mám co říct. Následně jim Lukáš motá hlavou a když už je má dobře zpracované, pozve je na rande. A věřte či ne, ony jdou, protože my ženy si rády povídáme. Hodně a o čemkoli.

Mohlo by vás zajímat: Tento muž mi prozradil, jak si potenciální adeptky na vztah testuje: Myslela jsem, že si dělá legraci

Problém krásných žen

Lukáš se rozhovořil a prozradil mi, co mu řekla ta kráska, kterou jsem viděla. Pěkné ženy prý málokdo osloví, protože se jich muži bojí. Buď si myslí, že někoho mají nebo že si u nich ani neškrtnou. Také když je muži vidí na internetové seznamce, pomyslí si, taková pěkná na seznamce? Tam bude nějaký problém a nenapíšou jí. Lukáš říkal, že ta žena, se kterou se setkal byla opravdu příjemná a vůbec ne namyšlená, či jiným způsobem zvláštní. Vypadá to tedy, že Lukáš neměl vlastně konkurenci a zároveň svým projevem vynikal. Řekl mi, že za pár dní se jdou spolu najíst a do kina, takže tomu nechává volný průběh. A měl i pravdu. I za tu krátkou chvíli v kuchyňce, jsem se cítila navzdory jeho zanedbanému vzezření příjemně.

Dobře jsme si popovídali a já jsem šla s novými znalostmi o žensko-mužském světě a vztazích pracovat dále.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..