Co prozradila o vévodkyni Meghan její nejlepší kamarádka? Takto vidí její budoucnost v královské rodině

Herečka Abigail Spencer je jednou z nejlepších přítelkyň vévodkyně Meghan. Znají se již věky a nesměla chybět ani na její královské svatbě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Poznaly se na hereckém castingu, později spolu natáčely úspěšný seriál Suits. To, že se staly přítelkyněmi nebude náhoda. Obě se totiž narodily ve stejný den a rok. Během svatby Harryho a Meghan jí dělala společnost Priyanka Chopra a vedle ní seděla Serena Williams spolu s manželem. Novináři od ní vyzvídali podrobnosti o jejich přátelství i o tom, jaká je vévodkyně v soukromí. Abigail na ni prozradila milé pikantnosti.

Práci získala pílí

Přítelkyně prozradila, že Meghan kromě herectví měla i vlastní společnost, ve které navrhovala oblečení. Nezapomněla dodat, že vše si zasloužila poctivou prací. Kromě toho se věnovala i různým charitativním projektům. "Opravdu mi pomohla dozvědět se více o věcech ve světě, o které bych se měla více zajímat," řekla v rozhovoru pro Extra TV.

Meghan má vkus a charisma

Abigal miluje styl oblékání Meghan, protože je elegantní a nadčasový. Během jejich přátelství ji v módě velmi ovlivnila. Jako přítelkyně si neskutečně sedly. Mluví o ní jako o skvělém člověku, kamarádce, která je velmi empatická. "Když s ní mluvíte, máte pocit, že jste jediná osoba na této planetě," řekla pro Vanity Fair.

Charitativní projekty ji naplňují

Pro její přítelkyni je Meghan jednou z nejkrásnějších lidských bytostí na světě. Má radost z jejích úspěchů, lásky, štěstí a ví, že na postu vévodkyně září: "Jsem tak nadšená, že svět bude moci zažít její krásu a já si skutečně myslím, že s jejím zanícením pro charitu a pracovitostí bude mít skvělou příležitost změnit svět. Pokud to může někdo udělat, bude to ona," nešetřila chválou Abigail v rozhovoru pro People.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..