Detoxikační plán na rok 2019: Tato dieta změní váš život a okamžitě vám pomůže s trávením

Těžké období pro náš žaludek právě začíná. S příchodem Vánoc se u mnohých mění i stravovací návyky, po novém roce se však vraťte do normálu a užijte si štíhlé tělo i klidnou mysl. Tento detox roku 2019 si vás získá na první ochutnání

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Detoxikační plán, který chutná a navíc pomáhá hubnout? Ne to se vám nezdá. Taková je předpověď na rok 2019, která káže přestat s umělými dietami a nahradit veškerou nepřirozenou stravu právě přírodními aspekty. Začněte rok 2019 s nadhledem a pomozte po svátcích svému trávicímu ústrojí. Tento detox si zamilujete.

Přírodní, ale chutné

Nemusíte se bát, že by vám v roce 2019 chyběl zájem o vaření. Tato sezóna přináší nový pohled na tuto aktivitu, protože vyzdvihuje všechny pozitiva domácích a doma připravených surovin. Během roku 2019 propadněte i vy právě hitu jménem polévky a jejich detoxu. Takto budou ovlivňovat vaše tělo.

Podobná podstata jakou má i džus

A přece to džus není. Polévka je většinou připravována ze zeleniny a tudíž má menší glykemický index než máme možnost vidět v džusech. Po svátcích navíc dokáže teplá strava v podobě tekutiny obnovit trávení. Toto jídlo je bohaté na minerály a vitamíny, také je plné vody, která je však přirozenousoučástí zeleniny. Už tři dny na zmíněném detoxu a vaše tělo se bude cítit jako znovuzrozené. Určitě vyzkoušejte následující kombinace, které budou v roce 2019 velmi populární.

Polévková očista

Pokud neváháte ráno začínat kávou, proč do nového roku nevkročit právě vzpomínáním jídlem v podobě polévky. Ranní dávka slibné kombinace mrkve a zázvoru dokáže nastartovat metabolismus a očistit ledviny. Mimo jiné je zázvor zázrakem při jakékoliv nemoci, která se může na vašem těle v zimě objevit.

Přečtěte si také: Zázvor není jako všelék úplně pro každého: Dopřejte svému tělu detox právě díky těmto účinkům

Podobně se dá zázvor vmíchat i do jiné kombinace, jakmile vás omrzí na oči výživná mrkev. Kapusta s květákem, který pouze podusíte a rozmícháte ponorným mixérem umí být výživou na celý váš dlouhý den.

Spolehněte se na exotické koření

Samotná detoxikace k nám přišla z dalekých zemí. Není se čemu divit že Indové, ale například i lidé v Mexiku jsou mnohem zdravější než my v Evropě. Během roku 2019 si rozšiřte obzory a propadněte trendy koření. Klasické kari se hodí k bazalce, která dochutí opravdu cokoliv. Podobně postupujte s chilli, nezapomínejte na kurkumu, která je skvělým prostředkem na pročištění žaludku i zbavení se nánosu na plicích.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..