Jak zjistíte, že jiným ženám se líbí váš muž? Tyto znaky si při komunikaci s nimi všímejte, číslo 3 vás zaskočí

Vztah by měl být o vzájemné toleranci a samozřejmě také o neskonalé lásce. Není však zakázáno, aby se váš partner zdál přitažlivý i jiným ženám ve vašem okolí. Dávejte si však pozor na tyto konkrétní typy, někdy totiž může jít také o něco více.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy jsou dravé, pokud jde o dobrý partnerský úlovek. Někdy je nezaskočí ani když má už muž jejich snů svou vlastní partnerku. Vy si však jako zkušená pozorovatelka všímejte chování svého partnera a prokoukněte jeho tendence hned na začátku. Toužíte přece po smysluplném vztahu plném porozumění a ne po lži, ve kterém vás on bude tahat za nos.

Přečtěte si také: Byla to láska, kterou nám každý záviděl: Po roce a půl řekl něco, čeho později hořce litoval

Vše začíná nevinně

Pokud se s partnerem vydáte do společnosti, vždy se najde jedna nebo dvě ženy, které zaujme. Na tom je samozřejmě vše v pořádku, vy sama se můžete cítit poctěna, že jste si vybrala sympatického a atraktivního muže. Nedovolte mu však zamotat se do sítí jiných žen a pozorně si všímejte jeho projevů. Začněte s těmi verbálními. Je k ženám milý? Na tom je vše v pořádku, jakmile však chce plnit každé přání, které vidí na očích jiné a ne vám, dostáváte se do pořádného problému.

Posviťte si na konverzaci

Vše je v maximálním pořádku dokud se konverzace odehrává klidně. Jakmile však dvojice, jejíž jednu část stvoří i váš partner přejde k vášnivější debatě, dávejte si pozor. Někdy nemusí jít ani o společné zájmy. Někdy negativní reakce totiž dokáží spustit vášeň. Pokud se člověk dostane do zanícené rozhovoru, uvědomí si, že právě toto je aktivita, kterou by chtěl sdílet i se svým partnerem.

Mohlo by vás zajímat: Na vánoční večírek jsem nejdříve ani nechtěla jít: Ani ve snu by mě nenapadlo, že potkám takového muže

Jakou náladu si zachovává?

Záhadným bodem, do kterého se musíte naplno ponořit je právě mapování partnerovi nálady před a po rozhovoru s neznámou ženou. Pokud byl v pozitivním stavu a jeho úsměv se ještě rozšířil, vězte, že můžete narazit na problém. Je tomu tak však i v opačném případě. Pokud se mu na akci vůbec nechtěl jít a před vámi pouze neustále bručel či projevoval negativní chování, je dost možné že za pozitivním a radostnou náladou stojí právě nová žena, kterou měl možnost poznat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..