Co bude IN a co OUT v roce 2019? Tímto směrem se budou ubírat trendy, tyto odsuňte na vedlejší kolej

Móda si každým rokem diktuje nová pravidla. Sezónu 2019 strávíme ve znamení extravagance, která není pro jemné povahy. Nasedněte na módní vlak už teď a inspirujte se výběrem přímo z přehlídkových mol.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nový rok opět nemá pravidla. Jeho módní svět je jako nepopsaný papír, který pouze čeká na vaše pojetí jeho trendů. Samozřejmě, nejdůležitější je aby si ždasdasena dokázala vybudovat svůj vlastní styl a držet se ho. K tomu vám jen dopomohou novinky, které si pro vás připravila šťastná devítka na konci čísla 2019.

Přečtěte si také: Semišové kabáty, které určitě potřebujete: Neváhejte si i vy tuto sezónu zajistit jeden

Vyměňte živé za umělé

Módní značky začaly s revolucí a první kožešiny, peří i kůži vyměnily za jejich umělou variantu. Takto hlídají stav fauny naší planety, ale mohou si tak pohrát i s barevností. Černá a hnědá už dávno nejsou dominantní.

Pozměňte svůj bussines look

V práci zahoďte nudu, kterou přinášejí právě kostýmové kalhoty. Sice vám mohou sedět dokonale, nic nevytváří vaši postavu tak, jak rozšířené kalhoty, které prodlouží nohy a dodají vám ženskost.

Jedna barva a jste přitažlivá

Kdokoliv řekl, že černá se dá nahradit, velice se mýlil. Rok 2019 však vyvrací toto tvrzení. Černá dokáže být ponurá a smutná, proto se jí v tomto roce snaží dát módní domy nevídanou stopku. Samozřejmě, dopřejte si jí na oblečení kolik chcete, neváhejte se však jednou za čas i odvázat. Celobarevný look je hitem, který nepromeškejte ani vy.

Pohodlí, na které se určitě budete těšit

Vysoké boty na jehlovém podpatku dostávají malou červenou. Klasiku nic nenahradí, to je pravda, avšak pohodlí vám může být v roce 2019 větší prioritu. Plná platforma má potenciál stát se vaší nejoblíbenější.

Všude samé třásně

Novinkou na oblečení jsou i třásně, které však nemají nic společného s kovbojským trendem, který se nás držel během podzimu a zimy 2018. V novém roce se přemění na jemné nitě, které budou hezky kopírovat vaše tělo.

Mohlo by vás zajímat: Little black dress vhodné na všechny večírky: Takové se hodí k vaší postavě nejvíce, užívejte si jejich křivky

Úzká ramena, to už není nic pro vás

Své sbohem řekněte i klasickým sakům. Určitě se do módy vrátí, ovšem nyní se jejich ramena pomaličku rozšiřují a dosahují tak i své oblíbenosti. Širší ramena máme možnost vidět i na šatech či halenkách.

Na velikosti záleží

Pokud jste se dosud řídily heslem, že malé je lepší, rychle ho vyměňte. Doplňky, které si budete během roku 2019 kupovat budou rozměrnější a hlavně plné rebélie. Velké klobouky, náušnice osvěží zimní outfity, opasky vyrýsují jarní postavu a maxi klobouky si už nyní razí své místo do letních šatníků.

 

Foto:
Profimedia, Profimedia, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen. Chanel, Rejina Pyo, Miu Miu, Giuseppe Zanotti, Fendi, Mugler
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..